Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 100-ból mennyi férfi menne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100-ból mennyi férfi menne bele egy ilyen párkapcsolati felállásba?

Figyelt kérdés

40-es nő kamasz fiával, otthon élnek, nagymama agyonkényezteti az unokáját, unokát, nagymamát semmi más nem érdekli, csak hogy kiből milyen hasznot tud szerezni.

Szegény nő meg ragaszkodnia már bárkihez, de vajon lehetséges-e?

Egyszerűen nem tud egyről kettőre jutni, szereti a gyerekét is természetesen, de akit talált magának, miután látta, mi a helyzet, hogy lényegében csak egy pénzcsapnak kellene, inkább odébb állt.

Végén már oda se mehetett a nagyszülőkhöz, mert mindenfélének el lett hordva.



2017. dec. 19. 11:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Nem volt azért olyan rossz ez a kis család, nagyon szerettem náluk lenni, meg ők is nálam, csak kiderült pár dolog, meg egyszerűen csak ment a pénz mindenre.

Egyedülálló anyukaként meg nem hiszem hogy jó belépő lenne bárkihez is, hogy ilyen olyan igényünk van. Természetes, hogy segít az ember, de azért már nem minden áron.

2017. dec. 19. 13:31
 12/20 anonim ***** válasza:
Esetleg egy normális férfi a múltból, aki szerelmes volt a nőbe, de el lett utasítva... Bár gondolom azok azóta már rég elkeltek.
2017. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell minden áron összeköltözni.

Lehet egy kapcsolatot úgy is fenntartani, hogy összejártok, felváltva alszotok egymásnál, közös programokat csináltok. Van szerelem, szex, de függetlenség is.

Természetesen anyagilag teljes mértékben külön: mindenki annyit költ a másikra, ahogy jól esik, kényszer és elvárások nélkül.

Ha ez így nem jó, akkor elég valószínű, hogy a nő is éppen olyan, mint a gyereke és az anyja: bankautomatát keres, nem párt.

2017. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Ha ez így nem jó, akkor elég valószínű, hogy a nő is éppen olyan, mint a gyereke és az anyja"


Vagy a nő számára egy párkapcsolat többet jelent.

A jelenlegi élethelyzetem nekem is max. ilyet engedne.

Azaz, néha találkozunk, jól érezzük magunkat, de külön élünk.

Ez milyen már! Akkor inkább senki ne legyen!

Párkapcsolat nem arról szól hogy néha jól érezzük magunkat, hanem arról hogy együtt akarunk lenni mindig, akár a rosszban is, nem csak azokon a napokon amikor épp mosolygósak vagyunk és már hiányunk van...

41f

2017. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne akkor 100 ból kb 20-30 simán.

Sok pasi van aki p.nci miatt bármit hajlandó megtenni.

2017. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Sok pasi van aki p.nci miatt bármit hajlandó megtenni."


Csakis a punci miatt, semmi másért.

Hiszen gyermektelen, független nőknek nincsen puncijuk.

Olyan meg véletlenül sem fordulhat elő hogy szereti mint embert, mint NŐt, mint lelki társat, és képes érte áldozatokat hozni.

Nem, csakis a punci lehet az oka...

Istenem, ez a világ...

2017. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Még egyszer születnék, már csakis úgy keresnék párt, hogy először végigjárom a családot egytől egyig.

De talán még a barátnőket is.

Mindenkinek megfelelni....és hiába próbál megfelelni valaki valakinek, ha egyszer valamiért nem szimpatikus a képem neki, onnantól kezdve vége.

Megy a susmus a párod fülébe, ami csak véletlenül derül ki.

2017. dec. 20. 03:56
 18/20 anonim ***** válasza:

"De talán még a barátnőket is."


Mindenképpen! Legalább olyan veszélyesek tudnak lenni egy kapcsolatra mint egy jóakaró családtag. Mert ugye kibicnek semmi sem drága alapon olyan simán tele tudják susmusolni a fejét, hogy csak na. Te meg csak pislogsz otthon, hogy "most mi a francért van mosolyszünet, mikor tegnap még minden rendben volt, a nyakamban lógott, mi rosszat követtem el amiért ma azt hallgatom hogy mi nem is illünk egymáshoz???". Aztán utólag kiderül hogy Gizike telinyomta a fejét azzal hogy "Julcsi, hidd el, te sokkal jobbat érdemelsz, nézd meg, ott van a Pisti, aki sokkal magasabb, sokkal izmosabb, meg olyan cuki!" Mindezt úgy jogy Julcsi nem is ismer téged!

Ez csak amolyan saját tapasztalat...


De korábbról is vannak jó tapasztalatok, ott egy jóakaró, kiváló tanácsokat osztogató nővér fúrta a kapcsolatot non-stop.


Most olyan nőt keresek akinek az anyja már nem él, nincsen nő testvére, nincsenek barátnői. Én ezt még egyszer nem csinálom végig...

2017. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Vannak olyan barátnők, nővérek, akik akkor érzik jól magukat, ha a párod egyedül van.

Ha van valakije, irigy.

Főleg, ha az illető jobb pali, mint az övé.

Volt párom húga ilyen volt, mindig valami hombárfejű pasassal jelent meg, magamban gondoltam, biztos ilyenekre bukik, az ő dolga.

Amikor meg már nem voltam együtt a párommal, olyan tünemény kis húg lett, mindenben segített neki, teljesen odáig volt a nővéréért, mindig a kedvében járt.

Amíg voltam neki, folyton veszekedtek, lehetőleg előttem, már én égtem miattuk.

Amikor meg feltesz itt valaki valami nőket gyalázó kérdést, mélységesen fel van háborodva egykettő.

Komolyan, néhány nőt ha egy kígyóhoz hasonlítunk, sértő a kígyókra nézve.

2017. dec. 20. 12:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Ma nem egészséges generációknak együttélni, régen meg ez volt az egészséges. Maradjunk annyiban hogy az a nem egészséges, ahol nem érezzük, hogy valami rendben van. Élhet együtt több generáció egészséges szeretetben, és élhet együtt 1 generáció egy degenerációban is.
2017. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!