Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mernek azok a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek azok a fiúk lépni, akiknek tetszik egy kövér lány?

Figyelt kérdés
A tekintetét sokszor elkaptam és össze is mosolyogtunk, de itt megáll a dolog. Az interneten pedig annyi fiú van, akiknek állítólag az ilyen telt lányok tetszenek..akkor élőbe miért nem használják ki a lehetőséget?

2017. dec. 19. 23:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Vagy csak udvarias, Te meg felre erted
2017. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Ooo. Telt vagy duci ? Nem bantasbol irom nyugi. Amugy sexualisan probalnak ki ezt a ferfiak . Sok husi csajnak szep az arca amugy .
2017. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, nem nem mernek, hanem már elegük van. Abból, hogy a csapból is az egyenlőség folyik, és mégis mindig nekik kell lépniük. Én megértem őket.
2017. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

hatalmas zöld a #3-nak.

Egyébként ha normális és egyértelmű jelet adnak, semmi akadálya, hogy témába kezdjek a lánykákkal..

Nem, ehhez többnyire nem elég egy sima mosoly

2017. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Ha durvan husi akkor, komoly alkoholra vagy mennyisegre van szuksegem. De legalabb okoztam egy kis oromot neki. : D csak az arca legyen szep legalabb . :p
2017. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
A tekinteted meg a mosolyod tetszett neki, de menüben már sok lenne neki.
2017. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, hagyjuk már.

Van akinek a kisugárzás mindent visz.

Viszont abban igazuk van, hogy próbálkozz te, és majd meglátod mi sül ki belőle.

Veszteni valód nincs.

2017. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Ne haragudj, de velem is volt már olyan, nagyon kellemes kisugárzása volt egy teltebb lánynak az arca és mosolya miatt, öröm volt ránézni, viszont többet sajnos nem tudnék elképzelni. :(
2017. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy annyi féle ízlés van.

Pl. Ismerek olyan férfit, nem is egyet, akinek csak ugyan olyan kaliberű barátnője volt. Teltebb, husisabb. A férfi maga pedig rendszeresen sportol, izmos, oda figyel magára.

Oké, nem elhízott lányok voltak, de nem is vékonyak.

Ha nem próbálkozol, nem tudod meg ők mit szeretnék.

2017. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Próbálkozz be a fiunál. Sajna én sem merek most egy telt lány felé lépni. :)
2017. dec. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!