Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezzem ilyen kellemetlenül magam?

Figyelt kérdés

Nem rég valami okból kifolyólag jó ötletnek tartottam azt, hogy én tegyem meg az első lépést azzal, hogy ráírok a srácra, aki tetszik. Sajnos totál benéztem a dolgot és annyira kellemetlenül érzem magam emiatt. Pedig nem is hiszem, hogy lejött volna neki, hogy azért írtam rá, mert tetszik, legalábbis remélem, hogy ezt nem szűrte le. Az egészet csak cikinek tartom, mert mégis csak egy átlátszó ürüggyel írtam rá, amire nem volt semmi szükség, ő meg nem törekedett arra, hogy tovább menjen a beszélgetés, csak lerázott. Ez annyira nem bánt, mármint sajnálom, hogy nem tetszek neki, de azt jobban sajnálom, hogy miért sodortam magam ilyen kellemetlen helyzetbe.

20/L



2017. dec. 21. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig jobb, mint munkatársnőre nyomulni, és kosarat kapni tőle.
2017. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Privit nem kérek...
2017. dec. 21. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, megpróbáltad, nincs ebben semmi ciki. :-) N
2017. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl fogod élni. A férfiak is túlélik és hányszor...
2017. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Túlreagálod.
2017. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted az a fiú hányszor élte ezt már meg?
2017. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Imádom, hogy a férfiak így gyávák, meg úgy nyuszik, aztán amikor megfordul a helyzet, hirtelen máris nem olyan könnyű a dolog, ugye? Addig van nagy szátok, amíg magatok kell felvállalni a kellemetlen helyzetet.
2017. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
El fog múlni. Pillanatnyilag rossz érzés de túl kell lépni rajta. Mindenkivel előfordulhat ilyen. Nem mindig sikerül elsőre. Nem mindig tetszünk annak aki számunkra nagyon szimpatikus. Ezt nem lehet irányítani. Én is kb. háromszor próbáltam írni egy ismerős srácnak, ő röviden és tömören ugyan válaszolt,de ennyiben is maradtunk. Mai napig eszébe sem jutok, nem keres, nem ír. Ha te is tetszenél neki valamilyen célból felvenné veled a kapcsolatot.
2017. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Imádom, hogy a férfiak így gyávák, meg úgy nyuszik, aztán amikor megfordul a helyzet, hirtelen máris nem olyan könnyű a dolog, ugye? Addig van nagy szátok, amíg magatok kell felvállalni a kellemetlen helyzetet."


Ne moss össze két típust, mert akkor tényleg hülyeségeket fogsz beszélni, és nem fogod érteni a világot.


Ki mondta azt, hogy az aki szerény, félénk az egyben fikázza azt, aki ugyanolyan????


Kérdező: Nincs semmi gond. A kudrac erőssít. Majd rájössz. Vedd be a lexarom tablettát és lépj tovább ;)

2017. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!