Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne érezzem magam kellemetlenül?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, barátom 21 ..2 hónapja vagyunk együtt . Távkapcsolat, 1 héten 2x találkozunk. Vannak veszekedések, de melyik kapcsolatban nem?! Ő az a tipikus rosszfiús pasi. Eleinte előttem is játszotta az agyát, de nem foglalkoztam vele de aztán mégis beleszerettem, és már megnyílt előttem. Van amikor érzelmes de az nagyon ritka. De nem baj így szeretem. Nagyon jó pasi és a lányok is észreveszik.. Volt mikor elmentünk a városba, a boltba, és véletlen leöntötte magát és nagyon meleg volt, és levette a polóját.. Én visszamentem a boltba mert elfelejtettem venni valamit, és mire kiértem egy csaj ott állt előtte , beszélgettek, meg az a tipikus Ku***s nevetés és szinte felfalta a szemével a pasim..Odamentem a barátomhoz és mondtam hogy megjöttem szivem.. A barátom úgy kezelte ezt a helyzetet mintha mindennapos lenne, elköszönt a csajtól és eljöttünk.. Ha a csaj szemével ölni lehetett volna, én tuti már nem lennék. A barátom persze jött azzal hogy nem történt semmi , a csaj ment oda hozzá stb neharagudjak engem szeret.. Tudom hogy szeret de akkor sem esik jól hogy sok csaj rá csorgatja a nyálát. Nameg.. Dolgozik a barátom és most egy pályázaton indult ahol nagyon úgynézki hogy nyer, és akkor kapna 8 millió forintot... Amin kocsit szeretne venni, és azt mondta elmenne velem egy csomó helyre és többet lehetnénk együtt.. Meg venne ezt-azt.. Engem ez is zavar. Kívánom hogy sikerüljön neki a pályázat mert megérdemli, nagyon dolgos! Viszont nekem ez az életszínvonal tökéletesen megfelel. Nem vagyok se szegény se gazdag, van mit ennem a fontosabb dolgaim megvannak és ennyi. Én attól is rosszúl vagyok ha meghív egy pizzára, vagy colára.. + Attól is félek, hogy most is egy csomó csaj szalad utánna, mi lessz akkor ha pénzes lessz? A mai nők többsége erre utazik.. És plussz pont hogy a barátom nagyon jóképü pasi.. Bízom benne de nem tudom hogy nekem ez menne így ilyen formában.. Mi a jó fenét csináljak hogy ne érezzem magam így?

2016. szept. 4. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt beszéld meg vele. Mond el neki hogy mit gondolsz. És ha szereted elfogadod igy
2016. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"18 éves lány vagyok, barátom 21 ..2 hónapja vagyunk együtt . Távkapcsolat, 1 héten 2x találkozunk. Vannak veszekedések, de melyik kapcsolatban nem?!"


veszett ügy, tovább már nem is olvastam.

2016. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha elsem olvasod, mi a jó anyámért kell kommentelni? Inkább mással töltsd az unalmas hétköznapjaidat -.-" Az elsőnek köszönöm!
2016. szept. 4. 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:
hétvége van..
2016. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D Menj el kabaréba mert rohadt vicces vagy.:D Gyökér.
2016. szept. 4. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
sok sikert a "párkapcsolatodhoz". hercegnő..
2016. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 ne szolj semmi rosszat! Neki meno pasija van jokepu gazdag es te meg csak egy gyoker a szemebe :) inkabb en se szolok semmit pedig a velemenyem ugyanaz mint neked :D tavkapcsolat veszett ugy amugy tovabb nem is kellett olvasnod felesleges :)
2016. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a brazil szappanopera forgatókönyv? 😂
2020. nov. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem magadat epitgesd hogy elhidd eleg jo vagy hozza!
2020. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!