Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezzem kellemetlenül magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezzem kellemetlenül magam emiatt?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a párommal, hétköznap nem találkozunk, a hétvégéket töltjük együtt.

Mindketten 18 évesen vagyunk, tanulunk.

Péntektől egészen vasárnapig nála vagyok, még is csak ott eszek, fürdök, tisztálkodok.

Lehetséges hogy csak én érzem magam rosszul emiatt, nem tudom...

A szülei felvesznek autóval, a fiuk szalagavatóján is voltam, anyukája megvesz nekem ezt azt, persze erre nem kérem őt. Kezdem egyre kellemetlenebbül érezni magam, hogy én ezt nem tudom neki/nekik megadni, mert az én anyukám, és a nevelőm nem ilyen mint az ő szülei.

Szerintetek milyen helyzet ez?..



2013. febr. 24. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvesznek kilóra.:D
2013. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra nincs lehetőség, hogy ő is nálad aludjon néha?
2013. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeret a családja, senki nem vesz meg senki.simán családtagnak éreznek már. Ez jó hír. Viszont ne fogadj el mindent!
2013. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van lehetőség, kétszer itt aludt, de mi panelban vagyunk, és az itteniek hangosak, van egy majdnem 4 éves féltestvérem is, és lehetetlen aludni reggelente, ordítoznak stb. Mamámnál lesz rá lehetőség, de nekik mostanában próbálom majd bemutatni, kicsit nehezebb esetek barát téren. Ott kettesben tudunk lenni.
2013. febr. 24. 15:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló: Volt mikor nem akartam elfogadni ruhát, ellenkeztem, de a kezembe nyomta, kifizette és ennyi.

Szóval..végül is ilyenkor már családtagnak számítanék?

2013. febr. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!