Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan talalhatnék párt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talalhatnék párt ha 99%-ban elutasítanak? Reménytelennek érzem a helyzetem.

Figyelt kérdés

Röviden leírom a történetem.

Gyerekkoromban visszahúzódó voltam, ez kb 24-25 éves koromra normalizálódott. De azóta is vannak nehézségeim ismerkedés terén. Nagyon nehezen szánom rá magam hogy odamenjek valakihez, gondolván úgyis elutasít vagy leráz valahogy. Meghát kit érdekel egy nem túl jóképű pasi akit nem is ismernek. Úgy gondolom az emberek nem kíváncsiak rám, pedig én kíváncsi lennék rájuk.

Most egy eldugottabb helyről költöztem egy magyarországi nagyvárosba, hátha könnyebben alakítok ki kapcsolatokat de nem ez a helyzet.

Akiket ismerek nem segítenek mert valójában alig ismernek ők is. Pedig nagyon nagy párkapcsolat hiányom van, ezt tudják is, de ez senkit nem érdekel. Nyilván nem gyűlölöm őket ezért.


Szóval nem tudom mitévő legyek. Nem szeretnék életem végéig agglegény lenni. De lehet ezt el kellene fogadnom, ami megintcsak nem megy.

Egyébként vannak céljaim, megállom a helyem az életben, egyedül élek. Csak egy társ hiányzik mellőlem, s nagyon elszomorít ennek hiánya. És nem önsajnálatból írtam ki a kérdést, hanem mert próbálok megoldást találni a problémámra.


31/f


2017. dec. 21. 20:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt, hogy eleve az elutasítások miatt váltam nehezen ismerkedővé. Ami egyre inkább csak romlott.
2017. dec. 21. 20:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor 1 százalékban sikeres vagy, azaz nagyjából 100 próbálkozásból megvan egy nő. Egy nagy városban ezt nem nehéz összehozni.
2017. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha csunya vagy, lehet jo stilusod és azzal kompenzálni az arcod okozta problémáid, illetve igen, menj el gyurni, legalább olyan "szexi" egy kidolgozott férfi test egy nö számára, mint nekünk egy jo segg (khm, alak). :)

Küldhetsz képet, szivesen adok tanácsokat öltözködéssel kapcsolatban.

21f

2017. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keresd meg azt az 1%-ot. :D (és/vagy fejleszd magad)
2017. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

31 éves vagy, akkor a kortársam. Elárulom, hogy már kinőttünk a tinikorból, amikor a külsőségek vonzó máza minden tinit megzaboláz. :)

Az én párom sem egy szépség (fura ezt így leírni, mert csak a kezdetekben gondoltam ezt, azóta megszépült számomra), de engem a stílusa hengerelt le teljesen.


Ezzel azt a példát szeretném neked felvázolni, hogy ha emberileg, lelkileg megerősíted magad, az a külsőt kárpótolja, higgy nekem. ;)

31N

2017. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:

#5

Nagyon nincs igazad! Ugyanis a te nemedet mas motivalja mint a mienket. Persze, hogy a kulso kevesbbe lesz, szamodra fontos, mert neked mas ertekek szamitanak.

Vagy azt mondod, hogy a 30-40 es ferfiak azert favorizaljak a huszoneves tinilanyokat mert annyira a belso szamitana.

Vica versa mar mas a helyzet, egy 10 evvel idosebb pasi tapasztalt, van egzisztenciaja, tud felmutatni egy keretet, amibe a fiatal lany vagy bele illik vagy sem.

2017. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nőtől soha ne fogadj el tanácsot, mert maguk sem tudják, mit akarnak. :D


22/F

2017. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Gyúrni nincs lehetőségem mert enyhe szívbetegségben szenvedek. Élhetek akár 100 éves koromig de a termet kerülnöm kell. Öltözködés terén átlagos vagyok, semmi extra, de igénytelen sem vagyok.


Emberileg azt hiszem erős vagyok. Gyerekkoromban sokat tanultam a Bibliából s részben azok szerint élek. Talán az is gond hogy nem vagyok az a hencegő, bulizós, drogozós, problémás nagypofájú ember. Erkölcsileg, etikailag rendben érzem magam.

2017. dec. 21. 21:50
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

#8 ohh már meg is van a probléma: nárcizmus és egoizmus, lenézés. Látod ez a baj sok vallásossal. Betokosodott az elméjük és még ők nézik le a másikat, holott az egész lényük egy könyvre alapul. Prediktálható a viselkedésük és bugyuta, nincs bennük szabadság.

Senki se mondja, hogy narkózni kell meg minden nap holt részegnek lenni, de akivel nem lehet néha inni egy jót, kifeküdni este a fűbe bámulni az eget és elmorfondírozni az életen anélkül, hogy az Úr lenne mindenre a válasz az nem a legjobb party te$.

2017. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok szentfazék, időnként megiszok valamit, dohányzom néha, és nem konkrétan aszerint élek, csak nagyjából irányt mutatott nekem

nem kell túlozni, és nem nézem le az embereket

2017. dec. 21. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!