Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám még lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám még lejjebb adni az igényeimet? Van-e egyáltalán lejjebb? Hol találhatnék, olyan nőket akiknek semmilyen igénye sincsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves, budapesti srác vagyok, bár 17-nél nem nézek ki többnek. Alacsony is vagyok meg ronda is, így nyilván nincs túl sok esélyem a nőknél(finoman szólva).Nem vagyok visszahúzódó (sőt) , és nem is sír le rólam, hogy úgy érezném magam semmit sem érek. A saját korosztályomba meg alatta a külső, ha nem is minden, de alap.


Így hát próbáltam/próbálom egyre lejjebb adni az igényeimet. kb. így 100-150 visszautasítás után már ott tartok, hogy semmilyen igényem nincsen az illetővel szemben. ( És itt most nem szexről van szó, mert azt megoldom magamnak, vagy keresek egy bevállalósabb prostit.) Csak annyi, hogy nő legyen. Bár talán már az se baj, ha előtte férfi volt.


A legutolsó próbálkozásom egy alkoholista 40-45 körüli hajléktalan nő volt. De kapásból elküldött a fenébe.

Próbálkoztam már rokkantakkal, fogyatékosokkal, függőkkel, de eddig semmi.


Mindenesetre hiszek a nagy számok törvényében.

És hiszek abban, hogy még nekem is juthat valaki, csak qrva sokat kell próbálkoznom.


Szerintetek hova tudnám lejjebb adni? Hol találhatnék olyanokat, akiknek nincs vagy csak nagyon kevés az igénye?



2017. dec. 22. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Kis hazudós, de azért békés karácsonyt neked is.
2017. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ebben nem volt hazugság.


Miért ilyen nehéz ezt elhinni.


Sajnos sokan vannak még hasonló helyzetben.

2017. dec. 22. 14:09
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
De az miért jó, hogy "mindegy, csak lyuka legyen"? Miért éred be ennyivel? Ha a külseje nem is, de a belseje sem számít semennyit? Szerinted milyen kapcsolat lenne abból, ha egyáltalán nem passzolnátok? Szerintem rövidéletű.
2017. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked a belsőddel nagyobb gondok vannak mint a külsőddel. Mindegy, hogy ki, még egy hajléktalan is jó? És neked nem tűnik fel, hogy a nők utálják és megérzik azt hogy nem ők kellene személy szerint, csak egy lyuk bármilyen kerettel? Egy jó pasit is elküldök a francba, ha azt látom, hogy csak dugni akar vagy tökmindegy neki, nem foglalkozik azzal, ki vagyok valójában.
2017. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mintha odaírtam volna, hogy nem dugásról van szó. Azt megoldom magamnak, vagy felkeresek egy bevállalós prostit.
2017. dec. 22. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Te tudom kivagy. Két naponta kiírsz egy kérdést. "Prostik" "igények" "ronda vagyok" " a külső számít mindenkinek" "alap" "nő legyen" "nincs túl sok esélyem" "alacsony is vagyok". Ezekből következtetek erre. És ezt mindig valamilyen formába beépíted a szövegeidbe. Ennyire nincs életed? Elhiszem,hogy ronda vagy. Hogy nincsenek igényeid. De 1) miért általánosítász(?) Amikor nyilván nem csak a külső számít. Igenis számít, mert vonzónak kell tartanunk a másikat. De nem ez a mérvadó. A belső sokkal fontosabb lesz. És ezt bizonyítják azok akik párkapcsolatban élnek és szeretik egymást (nem csak külsőségek miatt ). Nem mindenki felszínes. Az elkeseredett, defektes egyedek azt gondolják minden ember felszínes és csak szexre megy és nem hűséges. Miért minden emberrel találkozott. Vagy most akkor statisztikák alapján akarjuk leélni az életünket és mindenkire rá húzzuk azt,hogy nem lehet hűséges,úgy is megcsal,felszínes és csak a pénzre hajt. Ezt cáfolom. Tapasztald meg,hogy milyen egy normális kapcsolat. Hidd el. Sok nehézséggel fog járni,nem minden fenékig tejfel. De a rózsaszín köd után is együtt maradhat egy pár ha van szeretet,kommunikáció és stb. De vissza kanyarodva kicsit. Mire jó az önsajnáltatás? Ez a mártírkodás? Basszus..változtass és ne az igényeidből vegyél lejjebb. Mondjuk ha egy modell csajra vágysz és mittudom én mi akkor megérdemled,hogy ilyen helyzetbe hozd meg. Azért maradjunk a földön. Ne rinyálj hanem menj el kezeltesd magat. Orvosi segítségre lesz szükséged. Először tedd magad rendbe. Ki akarna egy olyan embert maga mellé akinek komoly agyi problémája van? Én nem akarnék egy olyan férfit aki ennyire pesszimista,negatív,nincs önbizalma. Tönkre tenne mindent. Szeretem ha támaszkodhat rám a másik és mellette lehetek a nehéz pillanataiban,de nem terápiás párkapcsolatot akarok. Különben ne kérdezd meg ezt 13737x mert te már elhatároztad,hogy ez van akkor téged sajnáljunk és menj prostizz. Egészségedre.


L

2017. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írtad le, mert akkor nem értem mi a francot akarnál egy hajléktalan nőtől. Szellemileg olyan felemelő társaság lenne számodra?

Ha valakinek mindegy, csak nő legyen, az dugáson kívül nem akar mást, mi mást akarhatna? Ha nem ismered az egyéniségemet, a jellememet, mit akarnál tőlem? Én sem akarok semmiféle pasival összejönni akivel nincs meg az összhang és nem vonzó számomra. Csak attól, hogy ő hímnemű, én nem tudok vele egy kapcsolatot elképzelni. Attól sem ha jóképű, de mondjuk a beszédén hallatszik, hogy jó ha megvan a 8 általános.

2017. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És még azt hittem, hogy az az önmegalázás csúcspontja, mikor gcironda pulcsiban énekelsz karácsonyi dalokat a rokongyerkőcnek, aki a csokis kezét keni a fehér leggingsedbe... :D


Őszintén, bottal sem érnék ahhoz, aki ennyire feldobja magát és mindenki után kajtat, mint valami hibbant. Még hajléktalanoknál is próbálkozik. Ha ez nem kamu, ez undorító, elsősorban magaddal szemben.


Ember, te kapcsolatot akarsz, vagy egy embert magad mellé dísznek? Ha kapcsolatot, akkor ne add le. Ha meg minden jó, csak ne egyedül legyél, inkább keress fel egy szakembert, mert baj van az agyaddal. A megalkuvós összejövésekből nem lesz párkapcsolat, csak egy kalap szar. Ott kell abbahagyni az igényekből leadást, mikot már nem idétlen ideológia, hanem akadályoz abban, hogy a másikhoz vonzódj és boldog legyél vele.

2017. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:

Hazudsz szerintem is.

Majd ha ez kinovod, akkor majd elindusz valamerre.

2017. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is alacsony vagyok, és a jóképű jelzőt sose mondták rám. Sokkal idősebb vagyok nálad, és kb. annyi voltam, mint te, amikor a helyzetem, ami nem volt jobb, mint ahogyan a tiedet lefested, lassacskán megváltozott. És semmi másnak nem köszönhetem, mint annak, hogy nem voltam hajlandó beletörődni abba, hogy hátrányos a külsőm, sőt, éppen azokkal a lányokkal barátkoztam, akik a leginkább vonzóak. Főiskolára jártam, és a tankörben egyetlen lány volt, aki jól nézett ki, sőt, a fél tankör szerelmes volt bele. Hát én összebarátkoztam vele, és bár sose jutottam ennél tovább, mégis adott nekem valami pluszt. Egyébként sokan hitték azt, hogy járunk, mert sülve-főve együtt voltunk. Végül a feleségemet is a húga révén ismertem meg. Azóta is bevált ez nálam, a legcsinosabb nőkhöz is oda kell menni, legfeljebb nem lesz folytatás. De volt, nem egyszer. És ezek a kapcsolatok tíz-húsz évig tartóak voltak-vannak.

Nem kell alább adni, sőt! Az írásod alapján nem vagy unintelligens, nincs benne még helyesírási hiba sem. ;) Keress társaságot, ahol emberek között lehetsz, és barátkozz a legcsinosabb lányokkal! És sose szégyelld kimutatni, hogy vonzónak találod őket, ezzel nem lehet megbántani egy lányt se. A jelekre pedig figyelj, és reagálj. Inkább érts félre kettőt, minthogy elszalassz egyet. :)

2017. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!