Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék barátnőt, illetve lehetne sikeres randim ha egyszerűen nem tudok megszólalni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt hinné,szerintem az önbizalmam egészséges,megvagyok magammal elégedve,félénk nem vagyok,de gyorsan zavarba tudok jönni,meg szerény vagyok.Az a baj hogy ha randim van gyakran elakadnak a szavaim,nem tudok miről beszélni,ami érdekes mert ha olyan lánnyal találkozom aki barát,azzal tudok beszélgetni.Lehet csak nagyon izgulok,lányokkal így alapvetően nem szoktam ismerkedni,néha neten,de ők általában messze laknak.Tényleg jó az önbizalmam,de nagyon szégyenlős vagyok,régen is hiába voltam rosszcsont,ha lagzin egy lány felkért táncolni,onnantól annyira zavarba voltam hogy inkább elutasítottam.Nem tudom miért van ez velem,lehet csak ilyen a formám,nem tudom.
2017. dec. 19. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb vagy, mint én aki össze-vissza dumálok mindenféle hülyeséget, ha zavarban vagyok.
2017. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Raj Koothrappali :D


Amúgy igyál előtte picit, hogy oldódjanak a gátlások.

2017. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Nekem is "ő" ugrott be, de ő meggyógyul a hatodik évad végén és utána már pofázik randikon (sajnos sokszor szarabb eredménnyel, mint mikor kussolt). Pedig neki jutottak volna a legjobb csajok, a szocfób lány egyszerre volt érdekes és szép, Emily stílusa meg több mint jó volt, vele is szívesen elbeszélgetnék, bírom a morbidokat. Erre mindig elcseszi... Pedig jobban járt volna, mint Howard a diktatórikus feleségével vagy a jó öreg Sheldon. Leonard helyzete sem volt túl irígylésre méltó mikor eleinte "járt" Penny-vel, aki kvázi kihasználta meg fölényeskedett (még a jegyben járásuk idején is), de aztán valahogy jó hatással lett rá, de attól még Penny sem lett volna olyan választás, mint Raj barátnői.


Balek indiai.

2017. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű mondani, tudom, de fogd fel egyszerű barátkozásnak. Az ember akkor fagy le a randipartnere mellett, ha irreálisan felbecsüli őt és/vagy magát alá és irreálisan nagy "tétet" képzel a szituációba. Nem azt mondom, hogy bele kell szarni és "csá, bástya" üzemmódba kapcsolni, mert az igyekezet fontos. Viszont érdemes nem úgy közelíteni, hogy ő milyen szép, jó, tökéletes vagy azon agyalni, hogy mennyire vágysz arra, hogy alakuljon valami, vagy azt gondolni, hogy minden rezdülésedben benne van a hiba lehetősége.


Én is ez a "stresszelő kuka" voltam, mert túlértékeltem a helyzetet vagy a srácot... Aztán mikor visszavettem és rájöttem, hogy én nem a Vénuszról származom, ő meg nem a Marsról, hanem ő is ember, elvileg bír is engem, vagy legalábbis tűr, ideje lenne ezzel a jó kis helyzettel kezdeni valamit. Nem kell tolni fölöslegesen a bájrizsát, de szerintem ez nem olyan helyzet, ahol ne mondhatná az ember az első dolgot, ami eszébe jut, spontán. Akár kezdhetsz ezzel is, hogy ezt tisztázod, akár csak feldobsz valami aktualitást, vagy bármit. Nem kell túllihegni, hogy "nem tetszik majd neki, amit mondok", nem kell tuti duma. Csak annyi az aranyszabály, hogy közönséges, gusztustalan (nekem már mesélte a srác első randin, hogy hogy fosta oldalba a helyet, ahol voltak, nem voltam elragadtatva), lopott és belső körös (szakmai/baráti körben ismert) maszlagot ne. Ezen kívül szerintem nem nagyon lehet elhibázni az "ami épp eszedbe jut" elvet.

2017. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Randiguru című filmet Will Smith játsza.

Tanulhatsz...

2017. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!