Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Miért kerestek általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért kerestek általában nálatok idősebb párt magatoknak? 22/F

Figyelt kérdés
Miért jó az ha idősebb? Szerintem az a legjobb, ha egyidősek a felek, mert úgy lehet meg igazán a harmónia. Én legalább is így gondolom. Akik korban egyformák, azoknak a gondolkodásmódja is hasonló lehet.

2016. márc. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
86%

A gondolkodásmódnak semmi köze nincs ehhez (vagy legalábbis nagyon kevés).


Egyébként tény, hogy a nők 'korábban érnek' és én is azt látom a környezetemben hogy amíg a legtöbb huszonéves fiú csak sodródik az árral, nem tudja mit akar, mindig csak bulizna meg csajozna addig az ilyen korú barátnőim már tudják mit akarnak, esetleg dolgoznak már egyetem mellett és komoly kapcsolatot szeretnének.

2016. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem az a legjobb, ha egyidősek a felek, mert úgy lehet meg igazán a harmónia"

Na ez viszont nettó baromság. Mármint nem úgy értem, nehogy sértésnek vedd, de ez nagyon sokszor egyáltalán nem igaz. Én semmi pénzért nem kezdenék velem egy időssel, fiatalabbal meg pláne nem, mert számtalanszor faragtam már rá. Nagyon gyerek volt, még az is, aki velem volt egyidős, sőt az egyik 1 évvel idősebb volt.


Nem mondom, hogy az a normális, hogy huszonévekkel idősebb legyen a pasi, de szerintem egy 22 éves lányhoz, amennyi én is vagyok, bőven elmegy még a 30 éves pasi is. Mondhat bárki bármit, a fiúk nagy része (van kivétel!!) később érik, mint a lányok és ez sokszor ütközik ki.

2016. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
#1 Ez általánosítás.
2016. márc. 5. 14:04
 4/64 A kérdező kommentje:
30 évessel terveznéd a jövőt? Érdekes... Szerintem egyáltalán nem normálisabbak az idősebbek.
2016. márc. 5. 14:05
 5/64 anonim ***** válasza:

nagyon leáltalánosítva, komoly kapcsolatot szeretnék, az idősebb korosztályban erre inkább találok partnert.

24 vagyok, fiatalabb nem nagyon kéne.

van párom, ő 25, tehát nem nagy korkülönbség, de ő is olyat szeretne , amilyet én.


előtte, tőlem 7évvel idősebb volt a barátom, de olyan volt, mint egy 15éves..


szóval most tényleg leáltalánosítottam. de az ok ilyesmi leginkább, hogy több kell már, mint buli néha találkozunk aztán ennyi.

2016. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
94%

Én 24 évesen már régen komoly kapcsolatban, családban gondolkoztam. A nálam 4 évvel idősebb párom is.

A velem egyidős ismerőseim meg még gondolni sem akarnak ilyenre.

2016. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Én is komoly kapcsolatot szeretnék pedig 22 vagyok, de pont ez a baj, hogy a korombeliek nem vesznek komolyan. 2+ évvel fiatalabb lány meg nem kell már. Nekem már az is sok.
2016. márc. 5. 14:10
 8/64 rrrrrreennnnn ***** válasza:

#4

Jòl mondod: "szerinted"

2016. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Az is általánosítás hogy az egyidős partner jobb. :D


Én csak azt írtam le amit én tapasztaltam magamon és a barátaimon.

Volt egy fiatalabb barátom egyszer, ő pont azért szakított mert még csajozni akar. Azóta se volt egy normális kapcsolata se.

Volt olyan aki majdnem 2 évvel idősebb volt és hihetetlenül gyerek volt. Megsértődött, üvöltözött mint egy óvodás, nem lehetett vele komolyan beszélgetni.


Ezek az ÉN tapasztalataim ezért ÉN inkább összejönnék egy 25-26 évessel mint egy 22-24 évessel. Attól még más 22 éves lánynak jó lesz a 21-22 éves korosztály, de é inkább kerülöm.

22L

2016. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
#1 én környezetemben, meg pont fordítva van. ugrálnak kapcsolatból kapcsolatba, vmelyik már össze is szedett innen onnan egy gyereket, semmi nem jó nekik, pedig se szakmájuk, se munkájuk, se anyagi hátterük egy gyerek felneveléséhez.
2016. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!