Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder arány, mit mond ez el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder arány, mit mond ez el (rólam)?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónap alatt 40 match, melyből 20 írt bármit is vissza. Ezek közül 1 tali jött össze, de ott meg is állt a dolog. Budapest, 20 éves vagyok.


Milyen (lenne) ez az arány, ha..

1. csak a nekem tetszőeket húzom jobbra?

2. mindenkit jobbra húzok?


(Értelem szerűen a két eset közül csak az egyik történhet meg, de érdekelne hogy melyik esetben mi van.)


Köszi előre is!:)



2017. dec. 25. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? :)
2017. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha férfi vagy, ez már egy felső középkategóriás arány, kb. pont feletted ugrik meg nagyon. Nőként meg nem értelmezhető. :D
2017. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Heart of Darkness ***** válasza:
Nekem ez nem mond semmit.
2017. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát attól függ... Mi a célod a tinderezéssel?


1) Találni valakit


2) XXX


3) Önbizalomnövelés hogy sok lánynak tetszel

2017. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2#:

Igen, 20f (bár direkt hagytam ki, de szerintem mindenkinek leesett hogy nem írhatta nő a kérdést).

Érdekes, mert én komolyan azt hittem, hogy ez már nagyon az alja. De akkor lehet van remény.


1#, 3#: régebben mintha olvastam volna hasonló kérdést (de a számokra stb nem emlékszem). Gondoltam hátha tudtok valamit mondani:)


4#: első (mármint hosszú távra találni valakit, bár remélem így értetted). Önbizalomnövelés? Ide vág amit a 2-esnek írtam. Lehet benne valami, hogy nincs önbizalmam, de hogy ettől sem nőtt meg, az tuti.

2017. dec. 25. 20:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három hónap alatt kb. 10 match lett, szóval nem az alja. Mondjuk ez nálunk exponenciálisan emelkedik. Ha valaki csúnya, átlag alatti, átlagos, akkor kb. semmi nincs. Átlag felett kezdenek beindulni a dolgok (szerintem te kb. itt lehetsz), aztán aki tényleg helyes, az meg úszkál a matchekben (és a punciban).

Nőknél meg mindegy, hogy nézel ki, fél óra alatt összeszedsz ennyit.

2017. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. 20 match, 1-re írtam rá, 6-an rám, ez mind 4 nap alatt.

kétszer húztam mindenkit jobbra.

Tali még nem volt

2017. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Szimpatikus hozzáállás. A matcheid száma átlag fölötti, de szívből kívánom hogy jó randi is társuljon mellé.


Ui: a tinderes lányok TÖBBSÉGE nem az a fajta akit barátnődnek akarsz. Nem vagyok rá büszke, de régóta és sokat használom az appot, sok emberrel ismerkedtem meg onnan, tudom hogy miről beszélek. Tehát légy körültekintő, csak ennyit szerettem volna mondani...

2017. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó arány, csak így tovább :D
2017. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem havi 1 van és az is sokszor félrenyomásból. ☺
2017. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!