Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy totálisan leszarom a párkeresést?

Figyelt kérdés

Most, hogy karácsony van, és a családdal voltam, kérdezték, hogy van e barátnőm, meg hogy hol van, és miért nem mutatom be, mert biztos van. Én elgondolkodtam ezen, és rájöttem, hogy nem is kell nekem kapcsolat.


F/23.


2017. dec. 26. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális. Kell egy állandó ágyas és nincs probléma :D Nincs ajándék karácsonyra, szülinapra, nincs fejtörés... nincs hiszti.
2017. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
De azért biztonság kedvéért kikéred a közönség véleményét is? Egyébként meg jól teszed, vagy nem tudom most milyen választra számítasz..
2017. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Egy konstans dugópajti azért nem rossz ám. Semmi kapcsolat, semmi érzelmek. Neki farok kell, nekem punci. A többi felesleges, szánalmas, idegőrlő sallang.
2017. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs "igenyed" párkapcsolatra, akkor nincs ezzel semmi gond.
2017. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, akkor viszont a kérdést, nyugodtan tehetted volna az "egyéb kérdések" közé, mert a "társkeresesi problémák" közé téve úgy tűnhet, hogy annyira mégsem szarod le.
2017. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha totálisan tennél rá, akkor nem ide írogatnál ilyen kérdést
2017. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Normális. Most még. Aztán úgy is jön egy lány, akibe meg totál beleesel ;)

F

2017. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Normális párban lenni, normális egyedül lenni. Milyen hülye kérdés ez már megint? Mástól várod a választ? Szép. Békén kell hagyni másokat és élni. Ennyi. Nincs általános jó vagy rossz, csak az adott egyénnek.
2017. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak megpróbálod magaddal elhitetni, mert minden próbálkozás ellenére csődöt mondtál. Vagy nem mersz kezdeményezni a sült galamb pedig nem jön, mert ronda vagy és kicsi az önbizalmad amit mindenki lát. Kellemes ünnepeket!
2017. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazából magánügy. Sokan vannak így.
2017. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!