Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú meg egy lány, akik már elmúltak 20 évesek. Nem hosszú ideje járnak olyan 3 hete. De a fiú nem sokba veszi hogy a lány mit akar, vagy mit szeretne. Ha a fiú telefonál, akkor a lánynak már készen kell állnia a randira. De amikor a lány szeretne találkozni akkor a fiú nem akar. De volt olyan hogy a fiú még a megbeszélt találkozóra se érkezett idejében, hanem megváratta a lányt, akár egy fél óráig is. A fiú szerint ennek örülhetne ugyanis régebben ritkábban találkoztak. Arra is volt példa, hogy a lány várt a fiúra hiába, mert az utolsó időpontban lemondta a randit. Amikor beszélgettek is a fiú volt úgy hogy arról beszélt, hogy a volt barátnője ilyen-meg olyan volt, őt nem érdekelte ha késett. De ha a lány csak úgy megkérdezte, hogy pl. hol tanult, azt mondta nézzen utána Facebookon. Amikor a lány szakított vele, akkor a fiú küldött neki virágcsokrot, amire a lány megenyhült, és újra kibékült vele. Majd újra eljátszotta azt, hogy a fiú írt a lánynak üzenetet, hogy mikor találkozhatnak, és a lány elment a helyre, de hiába, mert a fiú nem volt ott. Erre a fiú azt mondta elfelejtette, és el se készült. Ezután a lány szakított vele. A fiú azt mondta neki, hogy ilyen viselkedéssel, úgy se fog kelleni senkinek. Még utána írogatott a lánynak, majd amikor a lány elutasította, azt írta, hogy bXXXXXszódjon meg.
2017. dec. 26. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Amelyik lany kicsit is jol nez ki az talal szexpartnert, tehat a lanynak.
2017. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a lánynak. Viszont nem értem mi értelme ennek a "kapcsolatnak". Ez inkább semmibevevés, megalázás. Mit számít, hogy kinek van igaza?! Nem értem.
2017. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A fiúnak is lehetnek szempontjai mit miért tett, de ha a csaj meg hagyja magát hülyének nézni, hát így járt.
2017. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy tipikusan olyan történet, aminek nincs győztese és vesztese, nincs senkinek igaza.


Mindkét szereplő vesztes, a fiú egyértelműen csak kihasználta a lányt, ilyen "ha velem vagy, akkor jó, ha nem, akkor is jó" stílusban nyomatta.

A lány pedig hagyta, igazából simán ő is benne volt a játszmában.


Alapjában véve két olyan ember története, akik elég éretlenül állnak a kapcsolathoz, és magasról tesznek mind magukra, mind másokra.

2017. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván a csajnak- jogosan- nem tetszett a helyzet. Én is szakítanék fordított esetben... tehát a lánynak.
2017. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Készen kell állnia? Az milyen? Ha sürgetnek, vagy a semmiből sokkolnak egy randival, amihez nincs kedvem, vagy épp kócos hajjal, félálomban fetrengek az ágyban reggeli előtt, akkor akkor sem megyek, ha álmaim férfia vár. Megmondom neki a helyzetet és azt, hogy ennyi idő múlva tudom magam összeszedni, vagy hogy nem szeretnék most menni. Vagy elfogadja, vagy nem. Ha pedig nem tudunk rugalmasak lenni kicsit és valamit kitalálni, ami mindkettőnknek jó és amit ő sem mond le, meg amivel engem sem sokkol a semmiből, akkor szerintem nekünk nagyon nem kellene egymással randiznunk… Ennyire nem érzem, hogy szükségem lenne valakire valaha, úgy egyáltalán.


Lehet, túl szigorú vagyok, de ha a másik nem jelez, hogy késik, maximum negyed órát várok rá.


Nem önteltségből, de tudom, mennyit érek. Emberként is és nőként is. Ha valaki éreztetné velem, hogy még én lehetek szerencsés, hogy vele randizhatok, úgy ott hagynám, hogy még a nevét is elfelejteném. Egy randi arról szól, hogy két ember kölcsönösen jól érzi magát egymással és örül egymás társaságának. Ha ez nincs így, ideje abbahagyni a randizgatást és nem belemenni a folytatásba. Ha pedig annyira rossz vagyok neki (ez is elképzelhető, nem lehet mindenki mindenkinek a megfelelő nő/férfi), hogy folyamatosan más lányokra/fiúkra és a volt párjukra kell hivatkozni, akkor miért „szenved” velem? Akkor egész nyugodtan vissza lehet menni az exhez, vagy keresni mást, tudtommal nem kényszerítette senki arra, hogy egy percig is foglalkozzon velem.


A leírtak alapján nagyon valószínűnek tartom, hogy a fiú nárcisztikus. Ők szoktak ilyet csinálni és ők szokták a többiek önbizalmát lehúzni ilyen megjegyzésekkel, meg manipulálni ilyen viselkedéssel. Ráadásul általában eleve önbizalomhiányos emberekre hajtanak, akiket könnyű ilyen lenéző megjegyzésekkel sakkban tartani és behálózni. Tisztán kellene látnia a lánynak és azt a csokrot visszaküldeni szépen és kiállni magáért. Egy nő és egy férfi sem rossz annyira, sem külsőre, sem viselkedésre, hogy rászoruljon valakire, aki ennyire magasról beszél hozzá…


A fiú egy manipulatív, játszmázós sggfej, de nem tudok rá neheztelni, mert innen nézve pszichés beteg.

2017. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 hét alatt volt mindez?+2 szakítás?

Komoly....

2017. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiú viselkedése szánalmas,a csaj meg hülye,mert hagyja,hogy bohócot csináljanak belőle.Illetve saját magát sem becsüli annyira,hogy ne álljon szóba ekkora parasztokkal.
2017. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lánynak... annyiban nem volt igaza, hogy adott még egy esélyt egy ilyen gyökérnek. Gondolom, a srác elég magabiztos, jól is néz ki, gyanítom, az első bokorban talál olyan csajt, aki szívesen nyalja a talpát. Ezért hiheti azt, hogy hú, akkor a legtöbb pasi ilyen, és nem tetszik nekik, ha a lány kritizálni meri őket...

Amúgy ez színtiszta illemtan. Párkapcsolaton kívül is, alap, hogy időben szólok, ha vhova nem tudok időben vagy egyáltalán odaérni...

2017. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!