Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfi egy pszichopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfi egy pszichopata?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel 1 hónapja vagyok együtt. Én 23, ő 30 éves. De elég furán viselkedik. Még véletlenül sem megyünk olyan helyre ahol a szülei is ott lehetnek, illetve a családjának sem mutatott még be. Az is előfordult már, hogy én már beakartam fejezni a csókolózást, míg ő erőszakkal ott tartotta a fejem addig, míg ő akart csókolni. Nem egyszer késett a randikról is, fél órákat is. Még ő volt rám megsértődve, hogy nem hogy örülnék hogy együtt lehetünk, hanem szemrehányást teszek neki a késért. Egyszer azzal az indokkal mondta le a randit, hogy összeveszett az apjával, persze ezt is Facebookon írta meg. Amikor szakítottam vele, küldött egy rózsacsokrot, de nem azt írta a cetliben hogy bocsássak meg, ha nem hogy ne haragudjak.
2017. dec. 26. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a kardinális kérdés, hogy ő pszichopata vagy sem, hanem hogy neked tényleg kell-e az, hogy egy ilyenre egy csepp további figyelmet is fordíts...:S Miért töltöd a szabadidőd önként egy olyan emberrel, aki érzelmileg kizsigerel? Hozhat valaki egy virágoskertet is, az energiát és az időt (és a vele járó stresszt), amit a marhaságaiba ölsz, sosem fogja tudni megtéríteni semmivel.
2017. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"manapság divat pszihopatának beállítani egy férfit,így könyen kilehet vonni a forgalomból"


Miért ne lehetne kivonni a forgalomból egy ekkora taplót?

Reggelig tartana a felsorolás, hogy hány hasonló vagy más értelemben selejtes hapsit koptattam le az évek során...

2017. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Na figyu: volt egy ismerősöm komplett pszichopata ezt azért mondom neked mert teszteltem mérések alapján. Tehát elbájol, megpróbál jónak, jószívűnek, kedvesnek, odaadónak, segítőkésznek lenni. Aztán most figyelj fordul a kocka: elkezd kritizálni, bántani, "leszólni" taktikázni stb. Persze már az elején rájöttem a személyiségére, a jól bevált módszereire, a tömény hazugságaira és főleg az önimádatára, de a végére akartam járni, hogy mikre képes. Amit leírsz hajaz a pszichopata vonásokra, de ez csak egy kiragadott részlet. Szánalmas flótások, kerüld őket, ha jót akarsz magadnak és nem elemezni szeretnéd!
2017. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem pszichopata, csak rohadt egoista, szivességet tesz neked, h ismerkedtek. Szerintem ez nem kell neked.
2017. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as kérdezni szeretnék, ugye mehet a privát?
2017. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

Engem meg harisnyaval fojtogatott a mostani elettarsam ismerkedeskor. Realista kuzdosport edzesekre jarok mar hosszu evek ota,igy rogton tudtam,mi a teendo. Azota nem fojtogat. Nem vagyok ijedos.


Szerintem tulliheged a csokjat. A keses: te vagy a hibas,h 10 perc utan nem hagytad el a talalkozasi helyet. Aznap mar nem talalkozunk ilyenkor. A Link pasikat en is mindig kirugtam.

N

2017. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Kvára mindegy, pszichopata-e vagy nem (elsőre nem tűnik annak), a lényeg az, hogy figyel-e rád, boldoggá tesz-e és tisztel-e téged. Mer' nem úgy tűnik :D


ui.: manapság miért hívtok minden középszerű s-ggfejt pszichopatának? ez vmi új divat?

2017. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sunshinedoll ***** válasza:

#16 a link pasikat :DDDD

de nem azt, aki ismerkedéskor fojtogatni akart :DDDDDDD

unbefuckinlievable

2017. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hát ez a harisnyás fojtogatós sztori nagyon ott van. és még ez a nő fennhéjázik és osztja a tanácsokat, aki képes egy ilyennel együtt maradni. bezzeg a 11 perces késés!
2018. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!