Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiaknak saját maguktól kell tudniuk, hogy jóképűek-e vagy sem, míg a nőkben a külső visszajelzésekre hagyatkozva tudatosul, hogy mennyire számítanak szépnek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem sajat maguktol kell tudniuk. A jokepu ferfiak kapnak visszajelzeseket. Ebbol levonhatod a kovetkezteteseidet :)
2017. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Benned is tudatosul külső visszajelzésekre hagyatkozva.
2017. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
A jokepu ferfiak onnan tudjak hogy barmelyik no lefekszik veluk, akar foglalt akar nem.
2017. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A bökkenő itt az, hogy a nőknek mindig bókolnak, a férfiaknak meg soha vagy csak nagyon ritkán. A férfiaknál a nők által unalomig mantrázott "egészséges önbizalomnak" magában kell foglalnia azt is, hogy én, mint pasi, saját magamtól el tudom magam helyezni a jóképűségi skálán.
2017. dec. 27. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

- a jóképűek kapnak visszajelzést

- az átlagosok/kicsit átlag alattiak ritkán kapnak, ami néha helyet hagy az illető fantáziájának (azaz ők könnyen a jóképű vagy a ronda kategóriába képzelhetik magukat)

- a rondákat viszonylag fiatalon szembesítik azzal a ténnyel, hogy rondák, szóval nekik nincsenek illúzióik

2017. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha bókolsz egy nőnek, akkor nyugi, vissza fog neked bókolni, ha a megfelelővel vagy együtt.

A nők is meg szokták dicsérni a pasikat.


Hát, ha te nem kapsz ilyeneket, akkor gondolkodj el, hogy vajon miért!

2017. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Mivel a legtöbb pasi aki meg akar kapni egy nőt, elhalmozza hazug bókokkal (pl ő egypatronosnak gondolja, de arra hajaz, hogy a lány különlegesnek érezze magát és így belemenjen)utána meg ha visszautasítják, rögtön visszavonják ezeket a bókokat, én sosem bíztam abban amit random pasik mondanak.
2017. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Nő=hiú, férfi="igénytelen". Így már okésos?

31/f

2017. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

A nőknek sem bókol mindenki. Random ismeretlenek bókja, pl a "jóasegged" kurjantás egy építésen dolgozótól szerintem nem releváns. Ha valaki ismeretlenül bókolgat, csak a szexért csinálja. Én ezerszer jobban örülök annak, ha belső tulajdonságomat dícsérik meg, sokkal jobban esik.


És én is bókolok a páromnak, de ismeretleneknek eszembe sem jutna, még akkor sem ha tetszik, mert könnyűvérűnek tűnnék, mintha bármelyik pillanatban mennék vele szobára, legalábbis a férfiak ezt hiszik. Szóval a legnagyobb bók olyan férfinak akit alig ismerek, az, ha megdícsérem az öltözetét, haját. Ennél több már azt jelentené bárkinél, hogy fölkaphat és vihet szobára, holott ez nem így van.

2017. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%

#9. A gondolatmeneted követve nem is lehetnél párkapcsolatban. :D

31/f

2017. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!