Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiaknak saját maguktól kell tudniuk, hogy jóképűek-e vagy sem, míg a nőkben a külső visszajelzésekre hagyatkozva tudatosul, hogy mennyire számítanak szépnek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lehetnék? Attól hogy nem bókoltam esztelenül a férfinek akivel találkozgattam, még kimutattam az érzéseimet. Meghívtam programokra, sokszor mondtam hogy szívesen töltöm vele az időmet, emlékeztem mindenre amit mondott és ez alapján adtam neki apróságokat, stb. De nem mondtam ki nyíltan, hogy hú de vonz engem, ezt lehetett látni rajtam, érezte amikor sokszor "véletlen" megérintettem, hosszan öleltem.
2017. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, a napra lehet nézni, de rád nem!
2017. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak is ugyanúgy kapnak visszajelzéseket. Nem értem a problémád.
2017. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy ti az ég világon mindenért kaptok bókokat (ha intelligensek, tehetségesek vagy viccesek vagytok) nekünk pedig lehet bármilyen tulajdonságunk, nem bírjátok ki, hogy ne kapcsolnátok össze valahogy a külsőnkkel. Vagy az van, hogy "nem csak szép, hanem okos is :)" vagy ha valami híres nőről van szó, akkor feltétlenül úgy kell oda kell nyomorítani azt a szerencsétlen "gyönyörű" jelzőt (pl " a gyönyörű és tehetséges színésznő" stb) mintha enélkül nem is érne semmit az amit elérünk.

[link]

Tanulság: a férfiak a belső tulajdonságaikra és érdemeikre kapnak több bókot, mert egy bennük ezt tartjuk fontosnak, a nők meg főleg a külsejükre, mert a férfiaknak a nők külseje a fontos. Példa lehet Kleopátra: egy kiemelkedő és meghatározó uralkodónő volt, de szinte kizárólag a szépsége miatt emlegetik, és emiatt emlékszik rá a legtöbb ember.


Na, még mindig akarsz cserélni?

2017. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!