Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony pasiként jobb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasiként jobb, ha soha nem megyek szórakozóhelyre/közösségbe?

Figyelt kérdés

Azt hiszem már törlésre került itt az a kérdés (fogalmam sincs amúgy miért), amiben ugyanez a srác szerepelt:

https://www.youtube.com/watch?v=nwilqASK5c0

Ebben arról kérdezgeti a bulizó fiatal csajokat, hogy számít-e a magasság és gondolom nem kell részletezni, hogy erre milyen véleménnyel, de legfőképpen milyen stílusban válaszolnak. 24 vagyok szűz és 170 centi. Sosem voltam még buliban/szórakozóhelyen, de gondolom nem kell az USA-ig utaznom, hogy hasonló véleményekkel szembesüljek. Ilyen vélemények konstatálásával meg gondolom egy reális énképpel rendelkező ember nem szívesen szeretné rombolni a megmaradt önbizalmát (ha már azt úgy is megtette helyettem pár ember az évek során). Nem tudom mást ért-e negatív élmény ezzel kapcsolatban, de legfőképpen ezekre lennék kíváncsi hasonló cipőben járó sorstársaimtól. És természetesen a lányok is kitombolhatják magukat azzal, hogy mindenféle polkorrektséget mellőzve hangot adhassanak a nyers véleményeiknek. Mert én ilyen kedves ember vagyok, hogy meghallgatom más véleményét illetve tiszteletben is tartom.



2017. dec. 27. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Bulit nem igen javaslom, igaz nem a magasságodból kifolyólag. Én jártam már sokban, többnyire csak berúgni, mert rosszul vagyok az ottani pitsáktól akik javarészt pont akkora rhibanc batár khurvák mint ezekben a videókban a hölgyek.

Ezekre ne alapozz, hányadék az összes a videóban.

Járj el társaságban emberek közé, de ne ilyen tipikus bulikba ismerkedj, nem is igazán lehet, főleg ha az intellektuális éneddel próbász közeledni.

Nem mondom, hogy nem gond a magasság, mert valóban sok nő kifogásolja. De azért nem is akkora gáz. Egyik haverom olyasmi magas mint te és tucatnyi lányt megdugott már és volt pár barátnője is. Nem gazdag, sőt. Nyitott, dumál, kedves... Nem jön neki sem mind össze, sokszor még azok sem akiktől komolyat akar nem csak egy menetet. Én meg 180 felett vagyok, hétköznapi értékrenden véve kifogásolhatatlan testi adottságokkal és meg sem közelítem azt ahogy ő rángatja meg a nőket. Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy én más jellem vagyok, nem is akarom azt művelni mint ő.

2017. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
191 cm gang where you at??? Lmao:D:D:D
2017. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Néhány észrevétel:


- a magasság inkább netes társkeresőn és a gyakorin nagyom fontos érték, élőben messze nem annyira fontos


- ha myitott, pozitív vagy nem vagy befeszülve, akkor még oda is mennek a lányok hozzád 170 cm ide vagy oda


- ezzel sokan nem fognak egyetérteni, de azt tapasztaltam, hogy a bulikban megismert nők SOKKAL normálisabbak, nyitottabbak és őszintébbek, mint pl az itt irogató álszent lányok, akik intelligenciáról és belső értékekről beszélnek, mégsem értik, higy miért nem találnak "rendes" srácot


- érdemes szórakozóhelyre menned, de


- elsősorban szórakozni menj, ne csajozni. Ha görcsösen erőlködsz nem fog összejönni és még rosszul is fogod érezni magad, a frusztráció elriasztja őket. Ha jól érzed magad, felszabadultan, akkor viszont bevonzod őket.

2017. dec. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezeknek a csajoknak legalabb a fele csatak reszeg. Masreszt a nök legtöbbször nem abszolut magassagot varnak el ( pl. legyen 192), hanem relativ magassagot ( legyen nalam magasabb- ergo probalkozz a nalad alacsonyabb csajoknal)
2017. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A nyáron találkoztam egy sráccal, aki kb. 170 cm lehetett, de ez egyáltalán nem érdekelt, mert tetszett az arca és normális, intelligens volt. Szóval szerintem ez egyáltalán nem "hátrány". És valóban, nagyon sok 170 cm alatti lány van. Pl. én és húgom is 162 cm.

21/L

2017. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!