Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bénaság arra vágynom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bénaság arra vágynom hogy egyszer rám is férfiként nézzen egy nő?

Figyelt kérdés
30 felé közeledek de nem volt ilyenben részem. Levegőnek vagy kisöcsinek néznek a nők mindig, egy havernak. Irigylem a barátaimat, férfitársaimat amikor látom hogy a barátnőjük vagy bármilyen nő úgy néz rájuk. Úgy mosolyog ... rám még úgy senki sem mosolygott soha sajnos. Szeretném egyszer megtapasztalni, bár biztos zavarba jönnék. Más is van így? Létezik rajtam kívül férfi akit soha egy nő sem nézett még férfinek?
2017. dec. 28. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%

Miért?

Mi történt?

Nem volt még kapcsolatod?

2017. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi, nem vagy ezzel a problémával egyedül. Sokan most biztos azzal jönnek, hogy lúzerek vagyunk meg miegyéb, de én azt mondom, az ilyeneknek nem is érdemes magyarázkodni. Én próbálom terelni a gondolataimat hobbival, és felkészültem arra, hogy mindennemű szeretet nélkül fogok elpatkolni. Én sokáig próbálkoztam eredménytelenül, nem kell több megalázás.


22/F

2017. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem volt még sajnos semmilyen kapcsolatom. Sokat próbálkoztam de nagyon maximum barátként jöhetek szóba de van/volt pár csaj aki még annak is szégyellt, kínos volt velem mutatkoznia nyilvános helyen.
2017. dec. 28. 14:48
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
De tudod az okát? A külsőddel van gond vagy a viselkedéssel, kommunikációval? Próbáltál közeledni egy neked tetsző nő felé? Ha kaptál visszautasítást, nem indokolták meg, hogy miért?
2017. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagy béna ne aggódj!

csak nem találtál megfelelő Nőt aki szeret és elfogad olyanak amilyen te vagy,fel a fejjel! 30N

2017. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Röviden: Igen. Ne vágy rá, hanem tegyél érte.


Ha minden nő így néz rád oka van. Ismerek pár hasonló srácot akik nem a lányok kedvencei. Közös pont náluk: görnyedt tartás, félénkség, gyerekesebb öltözködés, a szél elfújná őket.


Ha nálad valamelyik is gond fejleszd . Azért azt már nem csak az arcra, magasságra kéne fogni (igaz nem tetted csak legtöbbször ez a duma), ha még barátnak is kínos valaki.

2017. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
#5 Te is nyomatod ezt az idióta ,,majdleszvalakid" dumát, ahelyett, hogy a kérdezővel próbálnál ismerkedni... Szánalmas.
2017. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
szia. szerintem ne add fel, egyszer eljön neked is az igazi. abból kiindulva hogy az ismerőseim közül hány embernek van már családja aki ezt mondta.Ne add fel a reményt, egyszer Rád is Rádtalál a boldogság :)
2017. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
4%
#7: miert kene szanalombol ismerkedni? Beteg vagy?
2017. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%

Pedig így van. Csak ne add fel.

Az a baj, hogy az elutasítás még jobban csökkenti az önbizalmat. Így sokkal nehezebb,mert alapból úgy indulsz neki az ismerkedésnél, hogy ebből sem lesz semmi.

2017. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!