Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irigység lenne ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigység lenne ennek az oka?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és köszönöm nem kell barátnő, család, gyerek így szülőkkel élek és köszönöm teljesen jól vagyok. Nem kell barátnőre költeni, meg gyerekre sem, meg albit és hitelt sem fizetek így. Emiatt teljesen jól könnyen megélek, nincsenek gondjaim. Nagyon sok ismerősöm, kollégám mondogatja hogy nőjek már fel, meg ne legyek ekkora gyerek, meg ismerkedjek, alapítsak családot stb.


Mi közük ehez? Miért lesz nekik attól jobb hogy felnövök és az élet nehezebb oldalát választom....mi értelme beleszólni mások életébe, ezen szoktam agyalni és leginkább az irigységre gondolok.


2017. dec. 28. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Neked mi kozod hozza, mit gondolnak vagy mit beszelnek? Teljsen eletkeptelen vagy, de ha neked ez jo, ne foglalkozz a masok velemenyevel.
2017. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Azért cseszegetnek,mert tiniknek való életet élsz.Sőt!Még azt sem,mert még ők is vágynak a puncira,nem csak az állandó recskázásra.

Azt gondolják,hogy valami nincs rendben veled.Ha nem tetszik,akkor mondd meg nekik határozottabban,hogy te inkább egyedül vagy/maradsz és inkább elfutsz a problémák elől,mert töketlen vagy.

Én ,egyébként azt szűröm le a soraidból,hogy túlságosan szégyellős vagy,nem mersz közeledni a nőkhöz és már meguntad,viszont a nők meg nem szeretik,ha nekik kell megdugni a férfit,így nincs túl sok jelentkező.

Szedd össze magad és vedd komolyabban ezt az egészet.Nem a világvége felszedni egy nőt.

2017. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ketlem, hogy irigyek lennenek. Nincs mire.
2017. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Irigy? Mire? Anyuci fiára?
2017. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztos nem irigyek. Egyszerűen kilógsz a sorból és jobban éreznék magukat, ha nem lógnál ki. Lehet néhányan jót is akarnak.
2017. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg így legalább van miről pofázniuk- Ha mindenkinek minden tökéletes lenne körülöttük, nem tudom miről tudnának beszélni, pletyizni, kiélni a primitív beszédkényszerüket és az észt osztani sem tudnák senkinek.
2017. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát 32 évesen anyád mellett.. Szerintem erőltesd meg magad legalább egy minigarzont vegyél magadnak.
2017. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy nem minden nőre kell költeni?

Ettől eltekintve ne foglalkozz mások véleményével. A társadalmi nyomás miatt pedig felesleges a családalapítás, hiszen akkor úgyis nagy valószínűséggel válás lesz a vége. A saját érdekedet nézd, ne másoknak akarj megfelelni.

Én is lemondtam már arról, hogy családom legyen, a rokonok, barátok akik nem értik meg kellemetlenkedhetnek, nem kell foglalkozni velük.

2017. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!