Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél az kizáró tényező,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél az kizáró tényező, ha valaki igen komolyan érdeklődik Csernobil iránt, és amit jelent?

Figyelt kérdés

Hát még nem éltem akkor, amikor a baleset történt, de olyan 6 éves lehettem, amikor először hallottam róla, azóta nagyon érdekel a téma. Egyszer elakarok majd menni a zónába. Ez nagyon zavaró dolog, még akkor is, ha az adott sráccal minden rendben. Tudom ez nem szokványos, de ez nélkül nem lennék az, aki, és ezt a dolgot nem is hagynám el senki kedvéért sem.


F21.


2017. dec. 28. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem az, legalábbis nem mindenkinél.

Megkockáztatom, hogy vannak olyan nők, akik azt sem tudják, mi az, az tény. (Természetesen a férfiak között is vannak ilyen emberek.)

Én azonban nőként nagyon érdeklődöm Csernobil iránt,és ismerek még egy nőt, aki 1 évvel fiatalabb nálam, és ő is ugyanúgy szereti ezt a témát.


22/N

2017. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Hadd legyen már meg mindenkinek a maga érdeklődési köre!
2017. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és engem is érdekel, tavaly jártam Csernobilban.

Csak az van megrémülve ettől aki egy cseppet sem ért hozzá, mivel odalatogatni teljesen biztonságos. Egyébként az ottani idegenvezetők nagy része fiatal, huszas évei elején járó nő. A csernobili túra honlapján lathatod is őket.

Csak a tudatlan, agymosottak fosnak Csernobiltól.

2020. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!