Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csinos lányok számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csinos lányok számotokra kizáró tényező ha egy férfi nagyon nagy mértékben igénytelen, de kedves jó szívű?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Talán igénytelen vagy?

2017. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván igen. De szerintem egy kevésbé csinos lánynál is kizáró ok, ha egy férfi igénytelen.
2017. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Igen abszolút nem adok magamra mert spirituális más dimenzióban élek máshogy gondolkodok a földi javakat Én nem tartom fontosnak
2017. dec. 5. 17:15
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha a földi javak nem fontosak, akkor minek neked egy nagyon csinos lány?
2017. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kizáró ok.

Mi a fenét képzelsz úgy mégis...?! Ha annyira másik dimenzióban élsz, és ilyen magas szintű élőlény vagy, akkor neked minek NAGYON csinos lány?

2017. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

És miért vagy igénytelen?

Pl nem furdesz, nem zavar hogy büdös vagy? Nem

Is érzed magad rosszul?

Nem mosod meg a hajad? Nem veszed észre mennyi por van az utcán meg mindenhol, vagy zsíros lesz van egy büdös szaga, majd úgy fekszel a párnára?

Illetve huzatolni se szoktál? Nem jobb egy tiszta ágyneműbe lenni amibe tisztán fekszel le mindig?

2017. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szegény csajok..mi járhat a fejükben?


-friss felmosás sáros csizmával elrendezve

-wc körbe hugyálva

-49-es lábszag

..... :)

2017. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak az igénytelenség, de az egoizmus is nagyon taszító. Elvárod, hogy egy “nagyon csinos” lány Téged válasszon, de Te mit tennél érte? A saját érdeked nézed, ráadásul már az is árulkodó, hogy nagy betűvel utalsz a személyedre: “Én”...
2017. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy kevésbé csinos lánynál is kizáró ok.

A te "világodban" nem találsz lányt?

2017. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

"nem adok magamra mert spirituális más dimenzióban élek máshogy gondolkodok a földi javakat Én nem tartom fontosnak"


"Nagyon csinos lányok"


Szerintem költözz el a földről ebbe a te spirituális dimenziódba, ott talán be is nyalják ezt neked...


Folyamatosan szekáljátok a nőket, hogy milyen felszínes senkiháziak, de a helyzet az hogy még mindig nem mi írunk ki 2naponta ilyen retardált kérdéseket. Érdekes, nem?

2017. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!