Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit tesztek, ha a kiszemelt pasitok, akiktől elolvadtok, nem tartja magát jóképűnek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Lelépnek.
2017. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Semmit, nem az én dolgom, hogy mások önbizalmát a helyére rugdossam. Ez mindenkinek a saját felelőssége.
2017. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
A kiszemelt pasit, akitől elolvadok én sem tartom jóképűnek, mégis odavagyok érte.
2017. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A #2-es jól írja. Nem tartja magát jóképűnek = nincs önbizalma = nekem kéne "felszedni" = felejtős.
2017. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Egy ideig próbálnám biztosítani róla, de őszintén szólva semmi kedvem mindig vigasztalgatni meg megállás nélkül bókolni neki, aztán az is halottnak a csók, annyira nem tud neki örülni. Ez olyan, mint mikor valaki visszaadja az ajándékát és azt mondja, hogy nem kell, mert nem érdemli meg. Engem nem érdekel, hogy szerinte nem érdemli meg, marhára ünneprontó lesz ezzel és marhára megbánt vele, hogy ennyit ér a kedveskedésem. Ha próbáltatok már ti is önbizalomhiányos lánynak bókolni és azt mondani, hogy milyen szép az alakja (mert szerintetek így van), mire ő csak ellenkezne, vállvonogatna meg fel sem lehetne oltani a villanyt szeretkezés közben, pontosan tudjátok, milyen kínlódós ez.


Kövezzetek meg, de én nem vagyok az az ember, aki egy percig ia foglalkozik olyanokkal, akik nem tudják értékelni a kedvességeit és fogadni a bókjait és akik mellett csak feszengeni lehet meg hátráltatva, korlátozva lenni a fejükben kavargó marhaságok miatt.

2017. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez az egész olyan butaság. Mennyi idősek vagytok, hogy ez kérdés? Ha nekem tetszik a pasi, akkor eleve már van egy ember, akinek tetszik, tehát nem kérdezhetne olyat, hogy szerintem jóképű e, mert úgyis azt fogom mondani, hogy az. Nekem az. Mindenkinek nem tetszhet az ember. Na meg egy valamirevaló nő nem csak az arcát nézi egy férfinak, hanem összességében attól tetszik az arca, ami kiül az arcára, ahogy csillog a szeme, ha lát, ahogy beszél hozzám, ahogy mosolyog rám, nevet a vicceimen...
2017. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Mit tennek? Semmit. Nekem nem okoz gondot beszelgetest kezdemenyezni vagy akar talalkozot megbeszelni valakivel, de ha azt latom rajta, hogy valami onbizalomhianyos nyomi, aki meg egy randin is kepes azon kattogni magaban, hogy o nem eleg jo, akkor nem fogunk sok idot tolteni egyutt.
2017. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy totál rondának tartom magam, csak azt, hogy nem vagyok Brad Pitt... Ezzel szoktak itt példálózni... Ha megdícsérne, akkor eleinte maximum hitetlenkedve néznék, de csak eleinte. Csak egy hangyányi türelem kéne...
2017. dec. 28. 22:13
 9/17 anonim ***** válasza:
és konkrétan ki a te kiszemelted? itt ismerted meg, ezen az oldalon?
2017. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nincs kiszeltem. A kérdés szempontjából amúgyis irreleváns.
2017. dec. 28. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!