Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi annak a jelensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi annak a jelenségnek a magyarázata, hogy egy nő társkeresőre kitesz olyan képeket, amik az esküvőjén készültek és a férjével van rajtuk?

Figyelt kérdés

A Badoo-n láttam egy ilyet és nagyot néztem. Persze egy magyarázat eszembe jut: csak csetelni, barátilag, haverilag dumálni szeretne, és pont ezekkel a fotókkal akarja demonstrálni, hogy amúgy - házas ember lévén - ismerkedésre abszolút nem nyitott. De még ezzel együtt is mi motiválhat egy nőt, hogy feltegye magát a Badoo-ra? Nekem ez felfoghatatlan. Mosolygós, örömködős esküvős, lagzis fotók és fent van egy leginkább társkeresésre használatos oldalon. Igen, jól gondoljátok: WTF? :D


Szerintetek mi lehet emögött, mi a magyarázatotok erre a fura jelenségre? A férje vajon tudhat róla? :D



2017. dec. 28. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, milyen képeket pakol fel, úgyis írni fognak neki rengetegen.

Lehet, hogy pont azzal a magyarázattal védekezne, ha pl. egy ismerős megtalálja, hogy "de hát csak barátkozni, dumálni vagyok fent, esküvői képekből is egyértelmű mindenkinek", pedig igazából...

2017. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

LOL

Valóban lehet, hogy csak egyszerűen chatelni akar, de tényleg fura egy ilyen oldalon ahova főleg ismerkedni járnak fel az emberek. Ha meg akarná csalni a férjét, biztosan nem tenné fel.

2017. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erdekes. Nyilvan nem part keres.

Furcsa.

2017. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert az eskuvore nagy nehezen lefogyott, ott jol nez ki, de utana ugyanugy szart bele az egeszbe, es 1-2 honap mulva mar ujra zsiros anyakocakent tengodott. Btw a legelonyosebb kepet akarta felrakni magarol XDDDD
2017. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Furcsa. Nem is értem, hogy egy idősebb nő mit keres a Badoon. Ott inkább tinik és egyetemisták vannak fent.
2017. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán életében először és utoljára akkor volt bombázónak kirittyentve, photoshophoz meg nem ért így hát nem szedte le a férjét a fényképről.
2017. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azon égek ki amikor kirak egy rakás idézetes képet :D magáról meg egy olyat amin sapka sál szemüveg comboban van lel
2017. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!