Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a volt barátom a kapcsolatunk végén a fejemhez vágta, hogy ő fizette a közös programokat, ételeket, ezért nem merek új randipartnereimtől elfogadni semmit? N23

Figyelt kérdés

Volt, hogy én felajánlottam, hogy fizetem a részem az ételekből, ekkor bezzeg nem hagyta.

Később volt olyan is, hogy hozzászoktam, hogy ő fizet, ezért meg sem próbáltam fizetni. (3000 ft-os pizzázásokrol van szó, de ő is "csóró egyetemista" )

Szakításkor ezt a fejemhez vágta, hogy nem fizettem....

Azóta nem merem elfogadni fiúktól, ha meghívnak valamire, vagy késztetést érzek rá, hogy azonnal visszahívjam őket... Ezt sokszor nem értik miért, volt aki számon is kérte, hogy én miért nem fogadok el meghívást.



2017. dec. 30. 12:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
És ha exedről van szó, akkor miért izgat még mindig téged? Visszamennél hozzá ha egyet csettintene?
2017. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Dehogy, szó sincs erről.
2017. dec. 30. 12:30
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Hagyd a franca ha ilyen volt köszönje magánaj.

Új helyet ùj szitukat hoz majd.

Ne általánosìts a mùltad miatt.

2017. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
A probléma nem az exed szava, hanem hogy általánosítasz. Ha nem általánosítanál, és nem folyton az exedből indulnál ki, akkor mondhatna akármit is, semmi se lenne hatással arra, amit a randipartnereidről gondolsz.
2017. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Az exed csak bántani akart... Hogy bezzeg ő.

Ne törődj vele.

Én randi után kaptam meg, hogy nem fizettem, meg sem hívtam semmire.

Én pont az ellenkezője miatt, mindenféle apróságot vettem exemnek, csoki, ha jött hozzánk pizza, energia ital, stb. Plusz nőként én vettem neki fesztivál jegyet. De nem zavart. Nem jó az ahol az anyagiakon múlik a kapcsolat. Cserébe semmi. Soha. Több hónap alatt egy csoki. Én nem hánytorgattam fel, nekem alap, hogy kedveskedek annak akit szeretek.

Szerintem gusztustalan ha valaki ezt felhánytorgatja.

Legközelebb randin kérdezd meg, hogy fizethettek e felesben. Maximum udvariasan vissza utasítja. Így esély sincs rá, hogy később vissza üssön. :)

N

2017. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz érzés volt, mikor azt is a fejemhez vágta, hogy ő még "helyettem is" fizetett.

Ha elfogadok valamit, tulajdonképpen egy ütőkártyát adok a másik kezébe, hogy veszekedéskor felhozhatja ellenem.

2017. dec. 30. 12:37
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is gusztustalan utólag felhozni.
2017. dec. 30. 12:39
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó mindenki abbol indul ki amit tapasztalt.Az màs hogy idővel talàl màs pasit aki majd megtanulja kezelni és a kérdező is belátjamajd hogy ez nem jó kiinduló pont.
2017. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az nem a te sarad, ha valaki bunkó. Én, fizetek önszántamból, azt soha senkinek nem vágom a fejéhez.

Közös megegyezés, hogy fele, vagy kölcsön,azt viszont kérem.

Amit önszántamból, azt soha, említeni sem.

2017. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
A pillanat hevében (pl. szakítás), sok mindent mondanak az emberek, amt nem igazán gondolnak komolyan. vvalszeg csak fájdalat akart okozni, ezért mondta. E miatt ne érezd magad rosszul, de a saját eleid szerint élj.
2017. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!