Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan válhatnék széppé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhatnék széppé? Belebetegedtem a ronda külsőmbe, esélytelen és értelmetlen így minden.

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%

Foglalkozz önismerettel. Legyen meg a belső békéd.

Járj sportolni. Jógázz.

Ha van pénzed, akkor egy-két drágább ruhát vegyél.


Nem minden a külső. Hiába érsz el mindent pl. külső téren, ha belülről ugyanolyan sz..rnak fogod magad hinni és gondolni.

2017. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Erre én is kíváncsi vagyok. Úgy érzem, bármit teszek ugyanolyan ronda nő maradok.
2017. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Fogadjunk lány vagy, és azért vagy így kiborulva mert van egy pattanás az orrodon ami nem múlik el.. csak a lányok képesek ennyire eltúzolni mindent :D
2017. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Belsőleg szépnek tartanak, kedvesnek. Segítőkész vagyok, de a külsőm miatt a párkapcsolat esélytelen. Senkit nem érdekel a belsőm ha külsőleg bűnronda vagyok... 😢
2017. dec. 30. 13:38
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
De miért gondolod magad csúnyának?
2017. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nincs szép arcom.
2017. dec. 30. 13:45
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Ezt te magad gondolod, vagy a vissza jelzésekből?
2017. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én nő vagyok. Ha komolyan így érzed, küldj egy képet és véleményt mondok, megkérdezem a páromat is ha akarod. Csak így a szépségről, stílusról, ilyesmiről.
2017. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Én sem tartom magam szépnek. Túlsúlyos is vagyok/voltam.

De hidd el, nem csak ezen múlik. A kisugárzás is nagyon fontos. Emelt fővel járj. Akinek kellesz, így fogsz kelleni.

Mióta vagy egyedül?

2017. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Saját magamon semmilyen előnyös tulajdonságot nem tudok észrevételezni, ettől függetlenül mások is ezen a véleményen vannak, lerondáztak.
2017. dec. 30. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!