Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek lehet valami konkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet valami konkrét oka, hogy mindig az kell, aki elérhetetlen, vagy ez szimpla véletlen?

Figyelt kérdés

Mindig olyan lányokba szeretek bele, akik rám se bagóznak, akik meg engem akarnak, azok nem érdekelnek. Pedig sokkal szebb lányok is voltak már oda értem, mint akikért én voltam oda, de valahogy az erős vonzalom mindig az elérhetetlenek iránt alakult ki, még ha nem is néztek ki olyan jól.

Nem csak párkapcsolati téren vagyok ilyen, hanem pl. álláskeresésnél is azok a munkák amik tetszettek, érdekeltek, oda sosem vettek föl, amik meg nem izgattak oda persze simán fölvettek.


2017. dec. 30. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A nők esetében ez ösztönös, de férfiaknál nem.
2017. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy ez nemhez lenne kötve, én fiúkba és lányokba is ismerek egyaránt ilyeneket, meg olyanokat is, akikre ez nem jellemző.
2017. dec. 30. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok vele, csak én nő vagyok.

Valószínűleg tudat alatt menekülünk a kapcsolatoktól.

2017. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem csak tudat alatt, de tudatosan is menekülök előlük. Mármint csak azért, hogy kapcsolatom legyen, nem fogok összejönni olyannal, akit nem szeretek. Olyannal viszont tényleg összejönnék, csak sosem sikerül. Az lenne egy érdekes szituáció, ha egyszer sikerülne összejönni olyannal, aki érdekel, csak ez még sosem jött össze.
2017. dec. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!