Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dolgozok szilveszterkor is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozok szilveszterkor is. Lényegében minden ünnepkor dolgozok szakács vagyok. Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 23:27
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:

Én két ünnep között dolgoztam. (Még a mai nap is.) Jelenleg alig élek és mozogni nem bírok annyira fáradt vagyok de meg tudnám oldani az ismerkedést.


Egyébként kétlem, hogy csak pont szilveszter este és ünnepnapokon lehetne ismerkedni.

2017. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

reggel 9-23ig meloztam

valahogy nincs kedvem barhova is menni

12napja szabadnap nélkul nyomom

2017. dec. 30. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:

így akkor sehogy, de ahogy látom igényed sincs rá

én is dolgozok szinte minden ünnepen,mégis van szabadnapom

2017. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 2 pár főtt virslit kérek mustárral kenyérrel, de pontban éjfélkor!
2017. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolkoztál már azon hogy hivatást váltasz?

Nekem bejött, igaz ettől még egyedül vagyok, de sokkal jobb életet élhetek mint napi 12 órát robotolva végkimerülésig.

2017. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 1-én dolgozom. Karácsonykor is dolgoztam. 2 szó ami felvidít: ünnepnapi pótlék.

Dupla órabér sohasem jön rosszul annak, aki a fizetéséből él.

Mellesleg ha ilyen a munkaidőd, akkor gondolom 2nap munka 2-3 nap pihenő felosztásban dolgozol, van időd ismerkedni.

2017. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet ismerkedni élőben neten egyaránt

olyannal aki szintén elfoglalt vendéglátós,sok sikert!

2017. dec. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mincs piheno nap full gaz van
2017. dec. 31. 07:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Nekem sincs se hétvégém, se ünnepem. Csak én egészségügyben dolgozom. 8-12-24 órákat, és nálunk sincs pihenő. 24 órás ügyelet után reggel hazamegyünk meghalni. Másnap reggel már ismét munka van. Túlzás nélkül mondom, hogy 300 órát dolgozom egy hónapban.

A párom rendőr, neki sincs se hétvégéje, se ünnepe.

Valahogy mégis egymásra találtunk :)


És bár együtt élünk, nem unjuk meg egymást, mert alig látom :D


29N

2017. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!