Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom kiakadt ram szilvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom kiakadt ram szilveszterkor. Jogos szerintetek?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor hazibuliban voltunk. Kb 35-40fo volt. A baratommal osszevesztunk es kicsuszott a szamon hogy takarodj a szemem elol!

Erre o lelepett hiaba kerleltem hogy maradjon utana. Igy o az ejfelt egymaga toltotte amit urolag elmondott hogy szornyu volt hogy egymaga van az utcan ugy hogy senki szerette nincs vele.

En elhiszem hogy rossz volt neki de nem kellett volna elmennie.

Utana elmentem hozza meg bocsanator kertem de azt allitja hogy megakar bocsajtani de neki ez mely seb mert ejfelkor a barataimmal voltam es nem vele.

Mit tegyek? Tudom nem szabadott volna ilyet mondanom de felidegesitett. Ot igazabol mint mondja mar nem is a veszekedes zavarja hanem hogy hagytam hogy o egyedul legyen . Nem gondoltam volna hogy ennyire fontos neki a szilveszter.

28f


2017. jan. 2. 14:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
25n 28f
2017. jan. 2. 14:58
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"kicsuszott a szamon hogy takarodj a szemem elol!"

"de nem kellett volna elmennie"


Megtalálod magadtól is az ellentmondást, vagy aláhúzzuk neked pirossal?

2017. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Volt ami volt vissza csinalni mar nem tudom. Mellesleg nem a kerdesre valaszoltal
2017. jan. 2. 15:01
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez hiba volt ..

Szerintem adj neki egy kis időt.

2017. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Wut?

Miért nem mentél vele/ utána, mikor lelépett, amit egyébként te "kértél" tőle?

2017. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hivogatnom kellett volna hogy merre van? Vagy megis mi?
2017. jan. 2. 15:03
 7/24 A kérdező kommentje:

Azert nem mentem utana mert merges voltam ra.

Sajna most azzal is jon hogy a baratnok fontosabbak mint o mert em buliztam tovabb. :(

2017. jan. 2. 15:05
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Miért? Talán nem volt fontosabb?

Akkor kellett volna utánad menned, amikor lelépett, mert ez esetben te voltál a hülye!

2017. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
92%

félre kellett volna tenned a büszkeséged és utána menni

bármi is volt a vita tárgya biztos rosszul esett neki, hogy téged nem érdekelt h megbántottad esetleg hanem maradsz bulizni.

meg kellett volna beszélni még akkor, de még most is lehet rá esély!

2017. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül is megbékíteni, akkor is jegyezd meg, hogy ilyet NEM CSINÁLUNK!

Különösen akkor nem, ha mérges vagy! Olyankor kell a legjobban vigyázni!


Próbálj megtanulni uralkodni magadon, és ha valami probléma van, akkor a megoldáson gondolkodj, ne pedig dühöngj. Mindenki jobban jár így.

2017. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!