Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznál egy kisgyerekes 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy kisgyerekes 32 éves nővel?

Figyelt kérdés
A párom a kislányunk születése előtt meghalt. Most érzem azt, hogy tovább léptem és szeretnék egy társat, aki a kislányomat is elfogadja. Ő egy tündér, imádja az embereket, eleven, most lesz 2 éves. Én teljesen átlagos nő vagyok, se nem világszépe, se nem csúnya 160/56. A kérdés csupán elméleti, nem szeretnék itt ismerkedni. Köszönöm a válaszod! :)

2017. dec. 31. 15:21
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy a neked a rendes és érdeklődő szimpatikusabb szavak, de nem ez jut eszembe elsőre egy 2 évesről, pláne nem a lányomról. Ostobaság lenne hazudozni. Aki meg pokolfajzatnak tart egy aktív eleven kislányt az úgysem hozzám való, derüljön ki minél előbb. Az egész vita lényegtelen, mert nem itt ismerkedem, akármit írhattam vagy kihagyhattam volna. Az érdekelt mennyire kelendő ma egy 32 éves kisgyerekes nő, a választ megkaptam és pozitívan csalódtam.
2018. jan. 2. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!