Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet ezzel kezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel kezdeni, ha már nagyon vágyom egy kapcsolatra, de aztán ha mégis valakivel komolyra fordulna, akkor elmenekülök?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy rendes kapcsolatot, de valahogy sosem jön össze. Ha alakul valami egy lánnyal eleinte minden a legnagyobb rendben van, de aztán amikor úgy jobban rámtelepszik, akkor teljesen kiábrándulok, úgy érzem, mintha megfojtanának és menekülök. Nekem szükségem van szabad térre, illetve arra, hogy a párom 100%-ig megbízzon bennem, de ezt eddig egyik lány sem adta meg nekem, mind be akartak korlátozni, meg bizalmatlankodtak, amit én nem bírtam elviselni. Nem tudom, hogy mi lehet a gond, mert nem arról van szó, hogy ne akarnék kapcsolatot, csak talán nem találom a megfelelő lányt, aki nem akar rám pórázt rakni.
2017. dec. 31. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen nem elég neked ha egy lány szép, hanem olyat keresel akivel tényleg jól meg vagy és bíztok egymásban viszont egy nagyon kevés féltékenység meg kell is .
2017. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Velem is így van.

A nők nagy része ilyen. Amíg nem viszed ágyba, addig játssza az elérhetetlent, utána viszont alig lehet őket levakarni magadról.

Nem ismerik az aranyközépút fogalmát.

2017. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nőként vagyok ilyen. Neked is egy olyan embert kell találnod, aki hasonlóan gondolkodik és működik a bizalom. Ehhez idő kell az ismeretségnek is, nem egyből fejest ugrani a kapcsolatba.
2017. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ne menekülj el, ennyire egyszerű. Azért menekülsz, mert félsz. A félelmet úgy lehet legyőzni, ha szembeszállsz vele. Erőltesd meg magad.
2017. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 Hát nem is én akarok egyből beleugrani, hanem a nők erőltetik rám magukat.


#4 Nem azért menekülök mert félnék, hanem szimplán nem érzem jól magam, ha valaki rám erőlteti magát, megfojt a közeledésével, nem bírom az erőltetett dolgokat.

2017. dec. 31. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Dehogynem, ez egyfajta félelem.

2017. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hát nem is én akarok egyből beleugrani, hanem a nők erőltetik rám magukat."


Jaj, de rossz valakinek, úgy sajnállak :D

2017. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legyel a szeretom.

N

2017. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Haha
2017. dec. 31. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nőként vagyok pont ilyen :) És nekem nem feltétlen az a baj, hogy annyira rámtelepednének a pasik, hanem szimplán hamar megunom őket, nem tudok(vagy nem akarok) kötődni hozzájuk, mert megijedek, kell a szabadság. De közben meg vágyok is egy kapcsolatra. Az a baj, hogy nyilván egy hasonló pasival lennék csak boldog, viszont mivel épp úgy megjed/megun hamar, így nem szokott kialakulni kapcsolat :D De majd egyszer, ha hajlandó leszek elkötelezni magam, biztos jönni fog, tudod, minden fejben dől el.

21N

2017. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!