Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondta a kiszemelt lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a kiszemelt lány hogy nem vagyok férfi így! Igaza Lehet?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és azt mondta a csaj hogy 185 cm alatt nincs férfi! Felháborító sztem.


Az összes nő ilyen?


2018. jan. 1. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, úgyhogy húzd ki a netet, menj sírni, ne is lássunk többé.
2018. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
43%

Én is ezt tartottam sokáig, mert a családomban 185 a legalacsonyabb férfi.


A párom ennél jóval alacsonyabb velem egymagas, és lényegében ő írta felül ezt az ostobaságot. Nagyon belé szerelmesedtem és akkor már huszadrangú szempont volt a centizgetés.

2018. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, mit akadtok ezen fenn. Ha nekem azt mondaná egy férfi, hogy 90C alatt nincs nő, csak nevetni tudnék, nem kiakadni.:D Két dolgot nem értek ezen az oldalon:

-Miért akartok megfelelni a másik nem legprolibb tagjainak is? Miért vesztek csak azért kocsit, hogy egy olyan silány értékrendű embernek megfeleljetek, akinek csak kocsival kellenétek? Ugyanez a magassággal. Ha pasi lennék és valaki ilyen dolgok miatt lekoptatna, örülnék, hogy sosem lesz semmi közöm hozzá, nemhogy meg becsalogassam az életembe...

-Miért nincs magatokhoz való eszetek és értékrendetek? Ti komolyan nem tudtok senkinek nemet mondani? Itt nyafiztok, hogy mi milyen válogatósak vagyunk. Lehet, hogy ez néhány esetben valóban túlzás, legtöbbször viszont nagyon is indokolt embereket kiselejtezni a hülyeségeik miatt az életünkből. Mondjátok, hogy jaj, a nőknek miért kell okos férfi, hiszen a nők is elég nagy számban buták. És annak ellenére, hogy titeket ez zavar, még képesek vagytok leakasztani magatoknak valami buta libát. Vagy egy aranyásónak kínálgatni magatokat, holott velük is bajotok van. Nekem ha valaki egyetlen tulajdonságom miatt, amiről ráadásul nem is tehetek (és esetedben abszolút nem is szélsőséges), megkérdőjelezné a női mivoltomat, előbb nevetném ki és felejteném el, minthogy egy percet is gondolkodjak a mondottakon. Tudom magamról, hogy nő vagyok, ízig-vérig, nincs nekem szükségem ahhoz egy buta sznob hozzájárulására, akinek értékrendjéből adódóan nem is akarok tetszeni...


Szedjétek már magatokat össze és vegyétek már kezdtekbe a sorsotokat. Miért kell bolondoknak feneket nyalni?

2018. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Áfonya, te egy zseni vagy, már többször is egyetértően hümmögetem a kommentjeidnél.

Így van, kérdező. Amúgy az exem pontosan 10 centivel alacsonyabb, mint te vagy. Mindig sikeres volt a nőknél. Mondjuk nem is siránkozott soha a magassága miatt. Nem örült neki, de elfogadta.

2018. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ilyen. Ez egy idióta volt. 26N
2018. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez butaság. A környezetemben sok 160-165 cm magas fiú, férfi van, egytől egyik van barátnőjük. Magabiztosak, és sikerük van a nőknél. Akik Téged elutasítanak emiatt, azok mindenkiben hibát keresnek, a tökéletes férfit hajszolják.
2018. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is felháborító, ne is foglalkozz egy ilyen csajjal. Fogadjunk, hogy ő meg egy kis törpilla volt, de azért magas pasi kell neki :-D
2018. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

"Az egetverő igényeikért cserébe ők annyit nyújtanak, hogy puncijuk van."


És neked ennyi elég is, hisz bármit megtennél érte.

2018. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, én még soha nem láttam 170-175 cm alatti férfit barátnővel. De persze tudjuk, hogy a gyk-s nők kivételek, ők csak az alacsony, ronda férfiakra buknak, ahogy az összes nőismerősük is.
2018. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ronda férfiakról szó sem volt. Alacsonyról igen.
2018. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!