Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a hibás vagy mindket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás vagy mindketten?

Figyelt kérdés
Írkáltam Facen egy lánnyal kb 4x beszéltem vele chaten. Szinte minden képét lájkolom sőt hozzá is szólok. Többször nem mertem neki írni és a gyávaságom vezetett ahhoz higy itt írjak. Találkoztam vele élőben és nem mertem neki köszönni egy üveg ajtón keresztül jött be az épületbe én meg mentem ki. Nem létezik hogy ne ismert volna fel és arra gondolok azért volt elfordulva a fejével. Kb 3 nappal az incidens előtt irtam is neki hozzászólásba hogy nagyon szép vagy. Azután írtam neki facen még az nap este hogy nem mertem köszönni, de akartam volna csak félénk vagyok blablabla. Vissza sem írt rá. Ez kb november elején volt. Most írtam neki Újévi köszöntőt és erre sem írt vissza pedig látta. Lányok? Ez ennyire nagy hiba volt felőlem vagy a lánynak is van hibája? Én 20 éves vagyok, ő pedig 17. Írjatok lécci, hogy ki a bűnös és legközelebb mit tegyek, ha látom? :(

2018. jan. 1. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elég egyértelműen nem érdekled. Ne tegyél semmit.
2018. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Hagyd
2018. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha érdekelnéd akkor azonnal reagált volna. Nem kell hibást keresni, ha nem akkor nem.
2018. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Hogy a fenébe ismert volna fel, ha nem látott előtte. Én a saját szomszédaimat nem ismerem fel, néha ismerősöket sem veszek észre az utcán, ha nem szólítanak meg.

Lehet azért nem írt vissza, mert nem voltál elég bátor, hogy elhívd egy randira, vagy barátja van, esetleg nem jössz be, de ha gyáva vagy soha nem fog sikerülni semmi az életbe és a nők nem szeretik a gyáva férfiakat.

2018. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az előző kommentelök írták: nem érdekled őt, hagyd.
2018. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És egy jó tanács: ne csorgasd a nyálad ismeretlen nők fényképeire, főleg ha rájuk köszönni nem mersz. Baromi visszataszító.
2018. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már ott megdölt a dolog, hogy belájkolta minden képét. Nagyon kellemetlen
2018. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon idegesítő, amikor még csak dumálok a sráccal, de máris minden képemet lájkolja, meg nyálasan kommentel mindegyik alá. Egyszerűen... Nem férfias, csak gyerekes.
2018. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
24%
ismerem mindkettőjüket, a csàvonak van töke csak összeszarta magát a csaj 190 centis és 110 kg os kopasz apjától... ami érthető is hiszen tudjuk hogy az apák szeretnek túlzásba esni, ha az egyszem kicsi lányukról van szó.
2018. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#8: És még kellemetlen is.
2018. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!