Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bölcs dolog eltitkolni lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölcs dolog eltitkolni lány létetekre férjetek elől, hogy milyen alakokkal szexeltetek életetek folyamán?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 12:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez nagyon bölcsesség kérdése lenne.

Plusz, az esküvő előtti időszakban nem merült fel (egyébként ez is érdekes téma lehetne), akkor most miért érdekes...

2018. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

Férfi szemszögből, nem is érdekel hogy előttem milyen élete volt ilyen téren. Nem is akarom tudni.

Régebben volt hogy érdekelt, kíváncsiskodtam, aztán csak nekem esett szarul amikor elkezdte sorolni.

Inkább ne.

41f

2018. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%

Titkolózni nem bölcs dolog. Ha megkérdezi elmondod, ha nem nem hozod fel, ennyi.

Ha nem megcsalás, semmi köze, kivel mit csináltál előtte szerintem. 28/f

2018. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Aki olyan világi tahó, hogy ez alapján ítél meg egy nőt, az inkább ne legyen a férjem, de az ismerősöm sem. Nincs titkolnivalóm, az általam választott férfiak szerintem korrektek voltak és vállalhatóak és a számuk sem fog szerintem 5 fölé rúgni, mire ott tartok, hogy férjem legyen.


Viszont én nem szeretek ilyenekről beszélni. A férjem volt partnereire sem kérdeznék rá. Egyszerűen nem érdekel, beleszerettem abba a férfibe, aki ő most, nem érdekel, kivel milyen volt és hány nőn van túl. Ha már a férjem lesz, van mögöttünk pár sikeres év együtt, jók a "szenzoraim" ahhoz, hogy ennyi idő alatt kiismerjem és okkal mondok igent.:) Meg igazából kicsit ezzel is úgy vagyok, mint a Facebookommal. Megengedem, hogy a párom belépjen majd, végignézze az összes üzenetemet, akár az e-mailjeimet is, ha annyira szeretné. Viszont ha ezt megteszi és a dolgaimban turkál, nem látom értelmét folytatni vele, szóval valószínűleg az lesz az utolsó alkalom, hogy beszélünk. Ilyen a múltamban kotorászás bármely formája. :)

2018. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Bölcs dolog nem szexelni olyan alakokkal, akiket később szégyellenél felvállalni.
2018. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

"Aki olyan világi tahó, hogy ez alapján ítél meg egy nőt, az inkább ne legyen a férjem"


Sokat elmond egy norol az, ha mondjuk, szipus alfonznak is ott szerepel a listajan.

2018. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
69%

#6

Az látszik a nőn. Főleg akkor, ha már ott tartotok, hogy a feleségetek lesz. Nem azért van gáz a nővel, mert "szipus alfonzzal" kavart, hanem pont fordítva. Azért kavart szipus alfonzzal, mert gáz van vele. Vagy legalábbis volt. Lehet valaki attól is a legalja, hogy nem volt lehetősége szexelni alja alakokkal, de amúgy megtette volna. Kis faluban, szigorú neveléssel, zárkózott emberként ez teljesen reális. És mielőtt a zárkózottakat istenítenétek, legalább annyi a bajos ember köztük is. De aki ez alapján szűr, hát sok sikert és egészséget neki a házasságában meg az életében :'D

2018. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Ellent mondasz magadnak. Azt mondod, latszik egy non, ha olyan alakokkal is dugott, mint szipus alfonz. Tehat mervado szemelyiseg teren, hogy kikkel dugott. Akkor miert ne itelkezzek ez alapjan?
2018. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondok ellent. Csak vedd már észre az ok-okozatot. Adott egy nő, minden rendben van vele, ismered évek óta, nyilván nem vennéd csak úgy el feleségül. Tudod, milyen, hogy viselkedik veled és másokkal, mennyire értelmes, mik a rossz tulajdonságai, min szoktatok összeveszni, mit szeret és mit nem, de amit látsz, az tetszik és le tudnál mellette húzni egy életet különösebb gond nélkül, azért veszed el. Megtudod, hogy mondjuk valakivel/valakikkel lefeküdt, akivel szerinted nem kellett volna. Otthagyod? Ha igen, akkor sajnállak.


Ezzel szemben ha valaki dilis, éretlen, nem gondolkodik és úgy hempereg valakikkel, annak is lehetnek érdekes alakok a listáján. Csak a te/ti életeteket nem a volt partnerei fogják megkeseríteni ebben a képletben, hanem az, hog a nő értékrendje, gondolkodásmódja nagyon nem stimmel.


Emellett meg az emberek tudnak változni. Lehet, hogy valaki csinált jó nagy baromságot régen. És lehet, hogy azóta ezerszer megbánta és tanult belőle és egészen más ember lett. Attól a személy még ott a listáján és ha van veled annyira őszinte, hogy ezt elmondja és te ezért otthagyod, mert jaj, anno volt ilyen, azt hiszem, nem neki kell szégyellnie magát. Az emberek tudnak változni, nagyon sokat. A gyakoris férfiak nem, különben nem járnának vissza évek óta ide sírni. És nyilván ezért is hiszik, hogy valaki ugyanaz az ember 16 évesen és 26 évesen.

2018. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudtam, hogy névlistát kell benyújtanom a volt partnereimről.


Amúgy engem abszolút nem érdekel a párom múltja, vagyok olyan jó emberismerő, hogy beszámoló nélkül is tudom, hogy ki lehet hűséges/kapcsolatra érdemes ember, és ki az, aki nem. Pl aki tinderen 5 perc után képeket kér tőlem, vagy egy bulihely wc-jében akarna megdugni, arról akkor is tudom, hogy nem kapcsolatra érdemes ember és megkúrta a fél világot(vagy legalábbis tervezi), ha nem mondja.


Ugyanez igaz a nőkre is. Baromi egyszerű kiszűrni a megbízhatatlan, könnyűvérű nőket, nem kell ilyet feleségül venni és kész.

2018. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!