Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy egy tipikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy tipikusan jóképű pasi sem tetszik minden nőnek?

Figyelt kérdés
Vegyünk például egy híres, jól kinéző filmsztárt. Van olyan aki 10-ből 10-nek tetszik, vagy az a szöveg kamu, hogy a szépség relatív, meg nem tetszhet mindenki mindenkinek?

2018. jan. 2. 16:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Benedict Cumberbatch-t. Vannak, akik elájulnak tőle, vannak, akik meme-eket csinálnak a fejéből.
2018. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valaki 10-ből 10 nőnek bejön. Ha valaki folyamatosan randizik és 10-ből 3-4 nővel össze tud jönni akkor az már jó aránynak számít.
2018. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak a női-, egymás közti hiúság miatt van ez, különben a lelkük mélyén bejön a nőnek.
2018. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Aki valóban jóképű, az bejön a nőknek. Az összesnek. Csak hazudnak.


Ismertek olyan csajt akinek nem a havilúdi sztárok hanem a Tyutyuka a raktárból jön be?


A pár hsz-el előttem, író Brett Tucker-es is csak ezt bizonytja. Előadta, h sok olyan fickó akit rengeteg nő álomnak tart, nem jön be neki, de akit ő említ, az is veszettül jóképű. :) (és persze ő is híres, ő is színész, ő is gazdag)


Mintha azt mondta volna, hogy tudja, mindenki odavan a Ferrariért, de neki nem kéne semmi pénzért, de a Lamborghini igen.


Mily' érdekes, h neki sem a Tesco-s árufeltöltő Dezsőke kell.

2018. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az volt a kérdés hogy van-e olyan pasi aki minden egyes nőnek bejön. Nincs az az isten, hogy ilyen ember létezik. Brett Tucker nekem pl pont nem az esetem, tessék van egy ellenpélda. Teljesen felesleges Dezsőkét idekeverni. Nem az volt a kérdés hogy van e nő akinek nem tetszenek egyáltalán a jóképű pasik, csak a hozzád hasonló szerencsétlenek. Nem tudsz olyan embert mondani aki 10-ből 10-nek tetszeni fog. De ugyanúgy nincs olyan híres, gazdag színésznő, modell, akárki se akiért minden pasi odalenne mert úgyis van aki szerint túl öreg/fiatal/vékony stb.
2018. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"Brett Tucker nekem pl pont nem az esetem"



Mondani (hazudni) akármit lehet. Elhinni akkor fogom, ha Dezsőkével éled le az életed, boldogan, szerelmesen, családot alapítva.


De hogy hogynem, ez nálad (sem) opció. Vajon miért? Mindketten tudjuk, miért.

2018. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy minden egyes, átlag magyar nőnek sztárpasi jutna :)) Legyen az szép meg csinos, attól simán összejöhet egy Tesco munkással is.

Vagy szerinted manapság a Tescóba csakis a legcsúnyább Dezsőkék dolgoznak?

Egy gold digger nő persze biztosan nem, de feleség eddig elég sok férfinak jutott ebben az országban.

2018. jan. 3. 10:39
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senki, aki mindenkinek tetszene.
2018. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

kedves kérdező, szerinted miért növekszik drasztikusan a szingilk száma?


régen miért volt kevés agglegény, és vénlány, manapság meg rengeteg van?

2018. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Gáborkával élem le az életem boldogan, szerelemben, van már egy kislányunk is. Te mégis mit hiszel, minden nő sztárpasival van? Imádom a párom, nekem ő az ideálom, aki egyáltalán nem hasonlít erre a színészre aki szerinted bejön nekem. De gondolom csak a saját frusztráltságod vetíted ki a nőkre.



Amúgy meg ne légy ennyire hülye, régen is voltak bőven szingli lányok, pasik. Csak mondjuk régen szokás volt elrendezni a fiatalok házasságát, nem szerelemből ment a dolog. De gondolom ennek most is nagyon örülnél mert így legalább jutna nő, ha már magadtól nem megy.

2018. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!