Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elkérem egy nő számát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkérem egy nő számát, akkor aznap vagy másnap tényleg tolakodó/papucsos dolog felhívni?

Figyelt kérdés

Mármint számomra az jönne le ebből, ha egy nő tenne ilyet visszafordítva, hogy görcsösen ismerkedni akar, nincs ezen kívül élete.

Tegnap kértem el egy nő számát, de ma tényleg nemrég estem haza, és még van dolgom. Ha csak holnap hívom fel, az már késő, vagy ma még ne tegyem?


Főleg nők véleménye érdekelne!



2018. jan. 5. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hívd, majd holnap vagy azután. Három nap után tárgytalan, mert már más pasi hívhatta esetleg.
2018. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok nő:


Szerintem ahogy jólesik, ha csak azért nem hívod fel, hogy ilyesfajta trükközéssel jó benyomást tegyél rá, az nem legalább ugyanannyira papucs dolog? :P

2018. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek kérted el a számát, ha nem azért, hogy azon keresztül egyeztess vele egy találkozót?


Mivel találkozást szeretnél vele megbeszélni, ezért...öm...mire vársz? Most van hétvége pl. Tényleg annyira elfoglalt vagy, hogy "szia, én vagyok XY, tudod akivel ZW helyen találkoztunk és elkértem a számodat. Mit szólnál hozzá ha a hétvégén beülnénk valahova beszélgetni és meginni egy teát?" nem fér bele?

2018. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel, ha kényelmes helyzetbe akarod hozni...
2018. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fel akarod hívni, hívd fel. Minek ez a trükközés?
2018. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben odaadta a számot, azzal a szándèkkal tette, hogy hívjad. Gondolom, te pedig azèrt kèrted el, mert hívni szeretnèd. Ne bonyolítsd túl. Kèsőbb bánni fogod.
2018. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a játszma..
2018. jan. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!