Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt vagy sikertelen társkeresés terén?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 17:49
1 2 3
 1/29 Lazy Lover ***** válasza:
23%
alacsony vagyok
2018. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném hogy az alacsonyságoddal lenne a baj.
2018. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Többnyire zárkózott vagyok idegenekkel. A párommal is hosszas előzetes ismertség után jöttünk össze. Előtte évekig egyedül voltam, mert a környezetemből nem jött össze semmi. Ha meg évente 1-2 ember odajött kezdeményezni vagy rámírt, leráztam mert idegenek.


22N

2018. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Introvertált vagyok.
2018. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%

Anyu mindig azt mondta hogy ne a Bmw7 tel menjek randira, mert sok nőnek egyből szemet szúr.Vettek egy F astrát, igaz ebből is egy tunning verziót, hogy azért kinézzen valahogy meg menjen is a Gsi verzió az, szóval általában azt nézik a lányok nők, hogy nem passzol a képeimhez a kocsi mert elég jó ruhákban szoktam mászkálni, Havi egyszer Milánóba megyünk ki vásárolni, és hát mikor kipattanok egy F astrából valahogy elmegy az összkép.

Így csak mindig a rendes lányok maradnak, persze később ők is jönnek Milánóba vásárolni, ilyenkor nem bánják, hogy beültek egy F astrába.

2018. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Me a gép előtt kockultok
2018. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Itt lógok a gyknen és nem ott, ahol lehet ismerkedni.
2018. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Vagy a személyisége fog meg, vagy a külső. De a kettő együtt kell. Egyszerűen nem találok olyat akinél ez

a kettő teljesül.

Te miért vagy kérdező?! :)

2018. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Mert törpe vagyok (170). Tök mindegy, hogy helyes az arcom, tök mindegy, hogy intelligens vagyok (egyetemre járok), tök mindegy, hogy mindig pozitív, vidám a kisugárzásom és mindenkivel szívesen beszélgetek, ha egy buliban egyszerűen a csajok 80%-a fölém magasodik a magassarkú miatt (vagy velem egymagas, ami ugyanúgy KO), a pici csajok meg pont azért nem akarnak velem összejönni, amiért tisztában vannak vele, hogy ha a 80% is kaphat +175-ös pasit, akkor miért nekik kelljen beérni a kevesebbel. Periférián kívül vagyok, ennyi. Nyugodtan lepontozhattok, de aki ezt nem veszi tudomásul, azt vagy nem érdekli - és el se tudja képzelni - a problémámat vagy egyszerűen ő is érintett benne és álszent módon nézi hülyének azt, aki az alacsonyságra hivatkozik a társkeresési kudarcai okán miközben tisztában van vele, hogy saját maga generálja az egész jelenséget.
2018. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Ocsmány, csóró, introveltált és önbizalomhiányos vagyok.
2018. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!