Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek könnyebb becsajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek könnyebb becsajozni? Egy cingár/sovány és alacsony pasinak vagy egy dagadt/hájas és középmagas pasinak?

Figyelt kérdés

Az egyik mondjuk 170 cm és 50-55 kg (jelen esetben én), a másik pedig egy 175 centis 90-120 kilós (nem mackós, hanem hájas). Próbálom képpel érzékeltetni, de nem könnyű viszont az arctól szigorúan vonatkoztassatok el.

[link]

vs

[link]

Tegyük fel, hogy személyiségben és arcvonásokban (legyenek egypetéjű ikrek) nincs különbség köztük, szóval az objektivitás kedvéért legyen mindkettőnek olyan a személyisége és az arca, mint egy 188 cm magas, sportos/férfiasan izmos, cégvezető 30-as álompasinak.

Elsősorban csajok véleményére lennék kíváncsi, hogy ők melyiket preferálnák vagy melyik lehet az "esélyesebb". Pasiktól pedig elsősorban tapasztalatokat várok. (szigorúan csak a fent megadott testalkattal kinek milyen legnagyobb sikere volt)



2018. jan. 4. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Erre nem lehet objektív választ adni. Csak a saját véleményemet tudom közölni.

A képek alapján nekem jobban tetszik a 2. Ezt én még nem nevezném elhízottnak, az arca pedig kimondottan helyes (tudom, kérted, hogy vonatkoztassunk el az arctól... de igazából ezt nem nagyon lehet).

Az 1. képen látható fickó sem kimondottan cingár, van rajta izom. Őrá sem mondanám, hogy rossz pasi. De a 2. nekem szimpatikusabb.

2018. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem fogod elbinni, de annak amelyiknek jobb a természete...
2018. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy direkt írtam, hogy mindkettőnek ugyanolyan a személyisége/arca mindene stb. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy a nőkből melyik véglet vált ki nagyobb undort. A soványság vagy a kövérség? De úgy látszik a második képet sem választottam meg jól és a nőknek súlyban "felfele" jóval nagyobb az ingerküszöbe, mint "lefele".
2018. jan. 4. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Lefogyni lehet, de nőni nem...
2018. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Az elsőnek lehetetlen, a másodiknak szinte lehetetlen.
2018. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább kicsit kövér legyen mint csontsovány.
2018. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért váltana ki bármelyik is undort a nőkből? Az egy dolog, hogy vki nem jön be, attól még nem szaladok ki tőle a világból. Ahhoz már tényleg NAGYON, NAGYON rondának kell lennie.

Nem vagy te egy kissé felszínes?

2018. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor is jobb pasi lennék, ha olyan genetikám lenne, amivel folyamatos zabálással simán feljön rám 40-50 kiló plusz hájtömeg. Ezzel szemben, makk egészséges (vérnyomás, vércukorszint stb. alapján), fitt fizikai állapotú, de genetikailag cingár pasiként lehetetlen vonzalmat kiváltanom egy csajból sem. Hát ez szép. Megmondom őszintén ilyen válaszokra vártam, de egyúttal tényleg érthetetlen számomra. Ezek szerint a nőknek tényleg a szó klasszikus értelmében is a méret a lényeg.
2018. jan. 4. 19:13
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
1-es képre hasonlítok, én is azt tapasztaltam hogy a 2-esnek nagyobb az esélye. De szerintem nem pusztán a kinézete miatt. Nekik talán nagyobb az önbizalmuk, vidámabbak, jobban szeretik az életüket, önmagukat és ez az ami a nőkre hat igazán.
2018. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Drága Kérdező, növessz agyat.

Én voltam az első válaszoló. A két kép közül, amit linkeltél, nekem a 2. tetszett jobban, erre te megállapítod, hogy te vékony pasiként eláshatod magad a nőknél, még akin 40-50 kiló felesleg van, az is jobban bejön a nőknek. Ehhez csak gratulálni tudok. Mit szólnál ahhoz, ha idejönne egy csaj sírni, hogy ő biztos azért nem kell a pasiknak, mert túl kövér, miközben jó, ha 5 kg felesleg van rajta? És meg lenne győződve róla, hogy csakis ezért nem kell senkinek? Mi lenne róla a véleményed?

2018. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!