Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megdugjak egy lányt, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugjak egy lányt, akinek rohadt jó segge van? Van pasija, miért is nekem van lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

Nem is értem... Miért nekem van lelkiismeret furdalásom.

Egész nap kacérkodik velem, meg cicanaciba dolgozik huh ne tudjátok meg milyen segge van egész nap azt bámulom, észre is vette.

Kacérkodik velem, olyan beszólásai vannak stb. Egyik bulin majdnem rám is mászott, de volt lélekjelenlétem, nem is tudom minek, nemhogy megdugtam volna XD nem az én hibám, hogy megcsalná a pasiját.



2018. jan. 6. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyen. Dugd meg.
2018. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igazad van, azt kell hogy mondjam
2018. jan. 6. 23:13
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Dugjad, remélem beleszeretsz, aztán állandóan azon kattogsz majd, hogy veled is ezt fogja tenni XD
2018. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Összejönnél vele? Xd
2018. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem kellene kihagynod. A kapcsolatához meg semmi közöd. Ha a lány ilyen akkor kezeld te is helyén.
2018. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

fuh az elég para lenne, remélem nem szeretek bele egy ribibe

amúgy simán összejönnék vele, ha nem lenne ilyen xd jó fej, talpraesett, jól néz ki

2018. jan. 6. 23:21
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Nyári munkán voltam egy multicégnél irattáros (nem volt jobb dolgom, és a pénz sosem jön rosszul)

Hetente párszor ha pont emberhiány volt leküldtem pár órára a termelés részre dolgozni, ott volt egy csaj, na olyan jó segget sosem láttam még. Simán meghúztam vola, ha nem lennék csúnya.

2018. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Dugd meg én állj tovább az ilyen ezt érdemli.
2018. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, ha egy pasinak van párja és egy nő kikezd vele, elhordjátok minden ribinek, hogy foglalt pasira mászik.

Most egy pasi kezdene ki egy foglalt nővel és mindenki biztatja, hogy dugja meg.

2018. jan. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Hát a nőt is bíztassuk, hogy dugja meg a pasit? 😂 Esetleg ribizzük le a kérdezőt?

Látom ezt a kérdést sem úsztuk meg triggered feminista nélkül.

2018. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!