Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti megtennétek ezt a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek ezt a helyemben? Lányok ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt ismerkedtem egy lánnyal,volt két randink és bennem kezdett iránta komolyabb érzés kialakulni.Nem tudom miért,de szöget vert a fejembe az a gondolat,hogy csak játszik,szórakozik velem,hogy időtöltés vagyok csak számára.Voltak erre utaló jelek,amiket én bizonyítéknak véltem pl. elolvasott üzenetek amikre nem jött válasz.Egyszer komolyan megkérdeztem,de ő azt válaszolta,hogy nem szokása szórakozni,de nem hittem neki.

Utána nagyon megbántottam őt és itt megszakadt a kapcsolat.

Nekem a mai napig óriási,bűntudatom és lelkiismeretfurdalásom van ez miatt és az a kérdésem,hogy lányok ti hogy reagálnátok,ha két és fél évig nem beszélnétek valakivel,majd bevallaná,hogy mit,miért tett annak idején?

Persze nem azonnal egyből a nyakába zúdítanám,de megkeresném újra és ha vevő lenne rá,elmondanám neki.Nem akarok kapcsolatot már vele,de annyira nyomaszt ez a dolog,hogy nem bírom őt elengedni,muszáj elmondanom neki,mert nem bírom.


22/F



2017. okt. 17. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki, szeretem a lerendezett dolgokat, nő vagyok
2017. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"annyira nyomaszt ez a dolog,hogy nem bírom őt elengedni,muszáj elmondanom neki,mert nem bírom."

Igazából megválaszoltad a saját kérdésed, ha ennyire nem hagy nyugodni akkor mindenképp megér egy próbát. Nem tudom mennyire sikerült emlékezetesen megbántani, de ha emlékszik még rá, akkor biztosan jól fog esni neki, ha magyarázatot adsz és bocsánatot kérsz.

2017. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Fogalmam sincs,hogy emlékszik-e rá vagy nem,azóta teljesen nem beszéltünk.
2017. okt. 17. 17:36
 4/6 anonim válasza:
100%

#2. vagyok

Igazából én mindkét oldalon voltam már, volt egy fiú akit még általános iskolában sokat piszkáltam, évekkel később összefutottunk és eszembe jutott... így odamentem és bocsánatot kértem tőle. Váltottunk néhány szót, elmondta, hogy nagyon rosszul esett neki anno és úgy láttam értékeli, hogy most vettem a bátorságot és bocsánatot kértem. Így legalább ha most véletlen összefutunk akkor nem az az éretlen gyerek képe él benne rólam, aki régen voltam. A másik esetben engem bántott meg nagyon egy fiú, igazából annyira igazságtalannak éreztem amit mondott, hogy válasz nélkül otthagytam, fél évvel később találkoztunk és amikor meglátott az volt az első dolga, hogy odajött és bocsánatot kért, nekem jól esett, hogy emlékezett még rá, utána többször is beszéltünk és baráti viszony alakult ki. Szóval én azt tudom mondani, hogy nem bántam meg azt sem amikor bocsánatot kértem, illetve nagyon jól esett mikor ugyanezt tették velem. 21/L

2017. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki jól esne ha bocsánatot kérnél még akkor is ha nem bocsájtanék meg de meghallgatnálak.
2017. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne a magyarázkodásod, akkor és ott lett volna annyi eszed, hogy nem vádaskodsz meg titulálsz hazugnak (ezt alapból nem tűröm senkitől), nem utólag kapsz észbe.


Ha épp ráérek, meghallgatnálak, aztán élném tovább az életem.

2017. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!