Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi alacsony és kövér, ráadásul csúnya is akkor teljesen egyedül marad és még egy hozzá hasonló csúnya kövér nő sem jut neki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha kövér, akkor miért lusta tenni azért, hogy lefogyjon és egészséges mozgásban gazdag életmódra váltson?

2. Ki szerint csúnya?

3. Mit jelent azt, hogy alacsony?

4. Ennek az embernek milyen igényei vannak?

5. Ez a férfi szereti magát egyáltalán?

2018. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőket (az egyik éppen most ment férjhez és szült babát. Megjegyzem én helyes pasiként nem kellettem neki :-D ) és ők vannak többen úgyhogy tuti nem marad az a pasi egyedül akire gondolsz.
2018. febr. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
Hát ez azért túlzás, hogy az alacsony, kövér férfiaknak nem lehet barátnőjük, vagy olyan személy, aki beléjük szeret. Na meg nem minden a külső. A belső, a jellem is fontos, főleg hosszabb távon és főleg a belső alapján lehet valakibe beleszeretni, na meg a kisugárzása miatt is. Az is egyéni, hogy kinek honnan számít valaki alacsonynak és csúnyának. Én például egy régi jó barátomba szerettem bele még 2014-ben, de egyoldalúan és azóta is jó barátok maradtunk, pedig jól tudja, hogy hogyan érzek iránta. Ő is kövér, nem túl magas és nem is a legszebb. Számomra ő így is jó, nem csúnya, inkább átlag körüli a maga módján. Teljesen elfogadom őt és inkább a belsője számít. Ezen kívül én alapból elfogadom a testesebb, a kövér embereket is. Részben mert mindenki más és eléggé elfogadó vagyok alapból, részben mert mindenkinél egyéb oka is lehet, hogy miért kövér, nem mindig tehet róla mindenki. Csak sajnos ebbe sokan nem igazán gondolnak bele és előre ítélkezni is sajnos könnyebb (főleg ismeretlenül) nem törődve azzal, hogy az illetőt megbánthatjuk. Én se vagyok egy szép nő, én is amolyan átlag körüli, bár 1-2 dologban kicsit fiús is vagyok. Az meg már szintén egyéni, hogy kövér férfi kövér nőt talál-e párként. Még kövér nőknek is lehet nem kövér férfi párjuk, van mindenféle variáció.
2018. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!