Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy megcsalásnál minden esetben a férfi a hibás?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi félrelép, az elítélendő, nincs mit magyarázni rajta, viselje a következményeket, a megvetést, amit kap érte. Általában a mélyen beléjük kódolt "minél több helyen el kell hintenem a magvaimat" típusú gondolkodás miatt teszik ezt, ami nyilván nem mentség a történtekre.


Viszont ha a nő lép félre, akkor is a férfit "veszik elő" és rajta csattan az ostor: mert a nőt elhanyagolta, nem tudta kielégíteni, nem tudta azokat a dolgokat megadni neki, amire vágyik. A félrelépő nők pedig előszeretettel szokták ezt párjuk fejéhez vágni, aki pedig - súlyos érzelmi analfabétaként - nem tudja felfogni, hogy a törődés, az intimitás hiánya vezetett a hűtlenséghez. Általában ilyen dolgokkal szokott védekezni, hogy "én mindent megadtam neked", "eltartottalak", "mellettem arany életed volt", "látástól vakulásig dolgoztam, hogy mindenünk meglegyen" és hasonlók, a nő pedig csak a fejét csóválja... Az eredmény pedig egy heves szócsata, ahol a felek elbeszélnek egymás mellett.


A pasi tehát jobb, ha behúzza fülét-farkát, mert ebben az esetben is ő a hibás.


Ti mit gondoltok erről? Ha félrelépés történik, mindig a férfin kell, hogy csattanjon az ostor és a nő sosem hibás?



2018. jan. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyenlőség van! És vannak akik egyenlőbbek...
2018. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez pont nem így van. Ha a nő csal, ő a ribi, ez így jól is van. Na de ha férfi csal? A szerető a qrva, az asszony meg nem adott meg mindent a férjének.


Mikor nő csal, még soha nem hallottam olyat, hogy a szeretőt vették volna elő.

2018. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert egy férfi sokkal szívesebben is vállalja magára a megcsalást, a hódítást mint a nő.

Erről szól a lakat és a kulcs példája is, egy jó kulcs minden lakatot nyit, de az a lakat amit minden kulcs nyit az egy szar lakat.

Az a férfi, aki minden nőt meg tud hódítani az egy macsó, egy félisten, ő a király, az alfa. Az a nő aki meg könnyen elcsábul és lefekszik egy férfival az egy qrva, egy r1banc egy rongy egy utolsó cafka, ez kis cseléd. Ezt a társadalom pontosan így véli.

Képzeld el, hogy egy társaságban beszélgetnek és egy férfi benyögi, hogy én már több mint 40 nőt ágyba vittem. Akkor mit mondanak neki? Hogy ezaz, Bélukám, 40 nő idáig? Az szép teljesítmény, gratulálok, király vagy.

Mi van ha egy nő mondja azt, hogy már 40 pasival lefeküdtem? Egyből mekkora egy ordas nagy qurva vagy! És ez a legnagyobb szégyen egy nőnek.


Tehát összegezve: egy férfi szereti felvállalni, ha macsó volt és megfektetett valakit (főleg ha az egy csinos és fiatal nő volt), úgy mint az ISIS is szereti magára vállalni a terror cselekményeket, mert dicsőségnek élik meg.

Egy nőnek meg hatalmas szégyen, ha kiderül róla, hogy könnyűvérű volt és széttette a lábát egy férfinak aki nem a párja...

2018. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem ilyen egyszerű. Egy félrelépésnél általában mindkét fél hibás. A félrelépő alapból, hiszen ha úgy véli, hogy a kapcsolat nem működik és menthetetlen, akkor előbb lépjen ki belőle (ehhez nyilván gerinc is kellene), a megcsalt fél pedig gyakran azért, mert elhanyagolta a másikat. Szándékosan nem írtam nemeket, mert magát a cselekedetet kell elítélni és nem az elkövető nemét.


Az pedig, hogy kit ítélnek el nagyban függ attól, hogy az "ítélkező" melyik féllel szimpatizál. Kívülállóként (a kapcsolatba mélyebben bele nem látóként) viszont általában ez szokott lenni:


- megcsalt nő: sajnálják, mert szegény biztos mindent megtett, az a szemét mégis félrelépett.

- félrelépő nő: ribizli, aki mindig a pillanatnyi érdekét nézi.


- megcsalt férfi: gyenge, mivel nem tudta megtartani a nőt.

- félrelépő férfi: bár nem szép dolog, de ha jobbat talált, jól tette.


Tehát leginkább a félrelépő nőt és a megcsalt férfit ítéli el a társadalom, ha nem tudnak részleteket.

2018. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert feminista világban élünk. A nők diktálnak, az ő véleményük a mérvadó.
2018. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én azt látom, hogy a megcsalást nemtől függetlenül elítélik. Ami meg a feminista világot illeti: állítólag férfi többlet van, tehát elviekben a férfiak véleménye lenne többségben...

Egyébként nem minden fekete-fehér. Néha azért árnyaltabb a dolog, és vannak a háttérben okok amik elgondolkodtatóak. Sosem csalnék meg senkit amikor már nem működött, váltam. A mai napig mindenki engem hibáztat érte, gyerekem, exem stb. Ha csendben csaltam volna, akkor talán még mindig egy család lehetnénk. Fura.

2018. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Kettős mérce, ebben sajnos egyet kell értenem az itt "siránkozó", valamint feminizmusról és "nőuralomról" panaszkodó férfiakkal:


Lásd ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


A férfi kérdező megcsalta a párját, azóta megbánta a tettét, de emiatt a volt párja tönkre akarja tenni az életét. Mindenki a nő oldalára állt és senki sem vetette fel, hogy esetleg a férfi nem kapott meg valamit a partnerétől a kapcsolatban, ezért lépett félre.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Itt egy megcsalt srác írt ki egy kicsit kárörvendő kérdést, és mindenki a torkának ugrott. Pedig ő nem akarta tönkretenni az exe életét, csak a fájdalmát enyhíteni és az összetört egóját növelni a kérdéssel.


Jaguar - akinek legtöbbször amúgy irritálnak a válaszai és sokszor lepontozom - ezúttal jól összefoglalta:


"Jaguar-Warrior nevű felhasználó válasza:


Érdekes, a tegnapi pasi aki bevallotta, hogy megcsalta a barátnőjét és nagyon sajnálja, de a nő tönkre akarja tenni az életét ugyanúgy egy szemétláda volt aki meg is érdemelte a sorsát.

Most itt egy pasi akit megcsaltak és kissé gyerekes revansot akar venni, de őt is csak csesztetitek.


Ha itt tényleg ilyenek vannak és büszkén kinyilatkoztatják, hogy párkapcsolatban élnek akkor nem is értem hogyan tudnak olyan értelmetlen dolgokat írni, hogy a párjuk normális ember."


Lehet lepontozni 0%-ra.

2018. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Női fórumokon, ez a helyzet, mint itt is, bármit csinálhat egy idióta nő, akkor is a férfi lesz a hibás.

Nőknek mindent lehet, túlontúl el vannak kapatva, és megengednek maguknak bármit.

És még ők akarnak isztambuli egyezményt.

Undorító.

Annyi gerinctelen, ócska, szar szemét nő van, hogy borzalom, és mind azt hiszi a saját neméről, hogy a ők a földre szállt angyalok.

2018. jan. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

65%, de ostoba vagy, senki nem állt a nő pártjára, csak rámutattak hogy aki csal meg olyan undorító jellem hogy a saját szavaival is tönkre lehet tenni, az ne sírjon.

Nem kapott meg valamit? Hagyja ott és keresse a következőt. Ha nő az illető, akkor is. Semmiféle női fórum nincsen itt, egyszerűen nem lehet sajnálni azt aki a saját tetteiért nem vállal felelősséget. A csaló nőknek és a szeretőknek is meg szokták itt mondani hogy növesszen gerincet mégpedig elég egyhangúan. Nem szoktam itt olvasni sajnálkozó, segítő tanácsokat szerető csajoknak, hogyan nyúlja le a férjet. Akkor meg miről beszélünk?

2018. jan. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!