Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibás az a nő akiért a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás az a nő akiért a ferfi otthagyja a családját?

Figyelt kérdés

Mikor ilyen van mindig az van hogy milyen nő az ilyen aki elcsabit egy gyerekes apát.

Le van k*rv*zva meg ri*an*ozca. Mindenki elhordja mindennek. A férfi nem hibás.

De ez olyan hülyeség.

Én egy családos emberbe vagyok bele esve. Dobjam el magamtól a szerelmet?

Miatta, elvesztem a családom , az lesz amit le írtam, mindenki utalni fog es én is magamat. Felteszek miatta mindent és lehet hogy végül nem is lesz az enyém, de ha igen akkor megérte ez az egész. Felteszek mindent és talán megkapom őt, életem szerelmét. Egyszer élünk.

Éljen le úgy az életem, hogy nem foglalkozok vele mert együtt van egy nővel akit nem szeret? Sokáig nem bírnám, egy idő után lépnek ha ő nem lépne.


Hibás vagyok én ?

Hibás lennék én ha elhagyná a gyereket és az élettársát?


Papíron nem a felesége.


Tudom hogy most fogok kapni hideget meleget, nem fogok válaszolni kérlek írd le a véleményed erről a dologrol.


2017. jún. 2. 17:31
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bárcsak ne lenne ez a helyzet....
2017. jún. 2. 17:33
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb hunyo a pasi. Viszont mit vársz tőle? Bele esve vagy? Akkor ess ki belőle, ez irtó kevés.

Amúgy, kétlem, hogy egy lyukert lelepne a családjától. Igen kevesen teszik meg.

2017. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Kérd meg a szerelmedet, hogy még a mostani hosszúhétvégén pakoljon át hozzád, hiszen egymást szeretitek.


Nagyon cuki trollocska vagy.

2017. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez vigasztal a tobbseg szerint mindketten ugyanolyan takonygerincu hanyadekok vagytok :). Ertem en a carpe diemet, de lehet egyenes derekkel is elni am, es nem csak egymas nemi szervenek a szagat meg iranymutatasat kovetve. Bar, az az ilyen osztonlenyeknek mar osszetett fogalom.
2017. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem. Legtöbbször az asszony a hibás,mert egy hárpia..
2017. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem ítéllek el ezért. Engem is csaltak már meg többször is, de most ezért nem fogok utálni egy olyan nőt, akit valószínűleg nem is ismerek. Én mindig csakis az exeimet hibáztattam. A harmadik soha nem érdekelt.
2017. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem bele esve vagyok hanem szerelmes vagyok belé.

És most itt nem arról van szó hogy ha otthagyja akkor csak egy futó kaland lennék mert én komolyan gondolom vele abszolut.

Ha én lennék a feleseg , én nem a harmadikat hibaztatnam .

Nem tudom mi lesz

2017. jún. 2. 17:47
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem fogja otthagyni az asszonykát.. ahhoz túl gyáva.

Ja mellesleg ,ha válik tudd ,hogy 2 évig is eltarthat a válás..

2017. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen hibás vagy és a férfi is. A férfi azért mert egy gyáva féreg, aki másnak panaszkodik, hogy szar a kapcsolata, nem megoldani próbálja vagy ha végképp nem akarja, akkor szakítson a barátnőjével és utána kezdjen új kapcsolatot. Te meg azért vagy hibás mert tudtad, hogy nem független férfi és belementél a "játékba". Amúgy meg az ő kapcsolatukhoz semmi de semmi közöd, ha rossz, az az ő dolguk. Miért egy "nős"férfi kell? Annyi független férfi van és most ne mondd azt, hogy ilyen meg olyan szerelmes vagy.....ha lenne lelkiismereted és gerinced akkor hagynád őt és igenis ha akarnál tudnál tenni ellene, hogy elfelejtsd. De az ilyeneknél szokott az lenni, hogy a férfi panaszkodik és kb a fele nem igaz annak amit habratyol vagy az, hogy neked csak addig kell még elszakítod a barátnőjétől, mert addig izgalmas meg menőnek érzed magad.
2017. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen, hibás vagy. Egyetlen ember sem ér meg annyit, hogy egy tucat másikét tedd érte tönkre. A saját felelősséged nem vitatható, már bocs. Egyetértek abban, hogy egyszer élünk, csak nem mindegy, hogy gerinccel vagy anélkül. N33
2017. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!