Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális, hogy ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy ezek után már nem akarok nőt?

Figyelt kérdés

Régen eléggé félénk voltam, utána ezt a gátlást levetkőztem. Volt is egy kapcsolatom, ami csúnya véget ért. Megcsalt a lány. Miután kihevertem, elkezdtem randizni. A randik pedig... Az egyikről randizási fázis alatt tudtam meg, hogy egy ribi, pedig minden jól alakult, aztán jött még egy, aki otthagyott, miután megtudta, mi a hobbim(kockulás, Star Wars nézés, történelem, focinézés, bringázás), a harmadik lelki beteg volt, aki teljesen belém bolondult, de nekem már terhelő lett a végén, nagy nehezen leépítettém. Akkor volt még egy nagyon flegma csaj, és kullancs, de az legalább már nem volt lelki sérült. Akkor akadt olyan is, aki elkezdte ecsetelni, hogy neki a pasija csak vele foglalkozhat, és még egy karrierista. Totál elegem van abból, hogy nincs olyan valaki, akivel összeillenék.


F 27


2018. jan. 7. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te màr most több nővel randiztál mint én eddig szóval nyugi.

F35

2018. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatról való végleges lemondás semennyire sem normális, tök mindegy, milyen fedősztorit vagy körítést kreálsz hozzá. A reményt nem szabad feladni, hidd el, több sorstársad van, mint gondolnád.
2018. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg van olyan nő az életedben, aki neked esetleg tetszene, vagy akiről tudod/sejted, hogy te tetszel neki?
2018. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én ugyanígy gondolkodom, mint te. Főleg, hogy májusban ért véget egy kapcsolatom, ami teljesen tönkre tett. Akkor megfogadtam, hogy egy jó ideig nem akarok magam mellé senkit, mert szeretném magam újra felépíteni, és teljesen átértékeltem mindent. Csak magamra akartam/ok figyelni. Viszont pár hónapja megismertem egy férfit, akit ugyan még nem ismerek túlzottan, de egyre inkább tetszik. Annak ellenére, hogy nem akartam én sem senkit. Szóval lehet, hogy majd a legváratlanabb helyzetben Te is találkozol valakivel, akivel majd működni fog. Sosem tudhatjuk, mikor érvényesül Murphy törvénye...
2018. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Itt senkinek sem érdeke, hogy győzködjön téged arról, hogy akarj.


Ha nem akarsz, az a magánügyed, nincs amiért elítéljenek emiatt. Akkor vagy elítélendő, ha ezt mások orra alá dörgölöd, ha picsogsz a nőknek "-Nem akarok senkit, mert nem méltóak rám".. na és? Inkább ne akarj, minthogy eljátszodj egy hamis képes, és úgy tegyél, mintha akarnál.


Volt egy barátom, aki kikezdett velem. Közben elmesélte hogy milyen csalódásai voltak. Közben velem szemben is eljátszodta a bizalmatlant ok nélkül, a "női nemre" hivatkozva, hogy "nem akar senkitől semmit".

Olyan fontoskodóan beszélt, mintha valami borzasztó dráma lenne, hogy ő "lemondott" erről, közben mindenki lesz*rja.

2018. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Már nem azért, de a kérdés leírásának a magyarázatából totál lerí, hogy azok a nők tudtak "megfogni",akik bolondot csináltak belőled, aki meg ragaszkodott volna hozzád, azt kidobtad a fenébe, magadról meg semmit nem tudsz elmondani azon kívül, hogy a star wars a kedvenced... Háát, így nekem sem kellenél... Talán gyerekesen viselkedsz és nem vesznek komolyan, kihasználnak. Talán meg kéne komolyodnod érzelmileg. Ha valakivel találkozol, viselkedj férfiként.
2018. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

"ribi, lelki beteg, flegma csaj, kullancs, karrierista"


Képzeld el, hogy rád milyen jelzőket aggathatnak:D. Vannak kapcsolatok, amikről valamennyicskére megmagyaráztad a szakítást, másnál meg csak odab*sztál egy jelzőt.


Tudod, volt olyan barátom, aki fülig szerelmes lett a barátnőjébe, majd amikor szakítottak vele, mindent összeböfögött "alkoholista, nyomi".. A másik ex-e meg "pszichopatának" volt titulálva. Mindezek csak sértődött vagdalkozások.

2018. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal,tuti benned is van hiba,és ezzel qrvára nem vagy egyedül.Kismillió egyedülálló nő és férfi küzd a saját démonaival.Neked is össze kéne raknod magad,aztán jöhet a következő!
2018. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg azt bírom,hogy mikor valaki ragaszkodó,azt mindjárt elkönyvelik kullancstól elkezdve lelki roncsig minden sz..rnak.Persze neked is az kellett volna mindig,aki b...szott rád.Nyolcas vagyok...
2018. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

# 9 Nem ismerik a szavak jelentését:( Önmagában a ragaszkodás nem lelki sérültség. A kérdező nem indokolta meg, hogy mitől volt "terhelő", ha pusztán a szeretete miatt, akkor elég gondok vannak.


Az ilyesmi úgy megy, hogyha egy szeretnivaló ember bolondul belém, az a legjobb érzés a világon. De ha nem tudom értékelni senkinek sem a szeretetét, akkor mindenki csak idegesíteni fog. Fölösleges is keresgélnem.

2018. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!