Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy pasi azért nem akar lefeküdni egy nővel, mert kollégák?

Figyelt kérdés

Ez szerintem csak egy kamu szöveg, nem hiszem, hogy létezik olyan pasi, akit ez visszatartana.

De várom a véleményeket, pláne pasikét :)


2018. jan. 7. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Előfordulhat, hogy azért nem próbálkozik vagy tesz érte aktívan, de most komolyan. De így ha ő kezdeményezné és még kicsit ittas is lennék egy céges buliból akkor még a ház is bele rezegne :D, olyan jót szexelnénk. :)
2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
HA jó diplomád van akkor nem kell aggódni mi van ha munkát kell váltani miatta, ITs ként mindig van egy jobb hely, amúgy is aki gyakran vált 10 éven belül állítólag dupla annyit keres mint aki fele annyiszor vált.
2018. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem létezik..lehet hogy már van egy rossz tapasztalata ilyen téren..ez kb hasonló mint hogy osztálytárssal is kockázatos összejönni.. de meg kellett volna kérdezned őt is,hogy mi az ő oka, ahelyett hogy itt a vadidegen megmondóemberekre hagyatkozol :)
2018. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne? Nem akar kockáztatni egy kósza dugásért egy állást vagy esetleges feszültséget, mert a nő beleszeret vagy akármi. Jó "látni", hogy van aki kordába tartja a farkát. Respekt a te$ának.
2018. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Pasik véleményét várod? Akkor hozzá se szólok, mert én férfi vagyok :D
2018. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Férfiak is nyugodtan írhatnak :D

Nem is tudtam, hogy itt olyanok is vannak. :P

2018. jan. 7. 20:38
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha kéreti magát és tetszik, akkor lefeküdnék vele.:)
2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Tudod házi nyúlra nem lövünk...kivéve ha támad.

Furcsa dolog ez. Az ember az eszével tudja, hogy nem kéne míg minden más része csak ezt akarja. Végső soron két ember kell ehhez is és ha megvan egyébként a vonzalom az hogy egyébként hol találkoznak ill. találkoztak már teljesen másodlagos.

2018. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Kolléga szituációról nem tudok véleményt momdani, mert nem dolgoztam még nőkkel. De régi ismerőshöz vagy anno osztálytárshoz nekem sem volt sok kedvem. Nem tudom miért pontosan. Talán mert fura lett volna évekig még látni egymást közvetlen közelről ilyen dolgok után. Régi ismerőssel meg ugyan ez, csak fordítva. Ezer éve ismerem, együtt nőttünk fel, együtt bicajoztunk és cseperedtünk, most meg rakjam bele a farkam a szájába? Utána meg ismét csak jó ismerősként nézzek rá, úgy hogy közben néhány hímivarsejtem még ott dagonyázik a garatjában?
2018. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő, hogy egy férfinek az agya helyett nem a farka van, hanem valódi agy, vagy mi?
2018. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!