Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő a mai világban, aki adni is akar, nem csak elvenni egy férfitól a szexen kívül?

Figyelt kérdés

Sajnos a párkeresés azon keserű világát éljük, ahol egy férfinak nem csak, hogy nem lehet elvárása egy nőtől, de még meg is kell felelni a nő minden elvárásának, amik egyre magasabbak. Kezdem úgy érezni, hogy a mai nők sokkal inkább úgy tekintenek a férfiakra, hogy minél nagyobb hasznot húzzanak belőle, nem pedig úgy mint egy emberre, egy társra, akivel közösen jobbá teszik egymás életét. A mai nők úgy gondolkoznak (és sajnos a férfiak is!!), hogy egy nőnek a szexen kívül semmi mást nem kell nyújtania egy férfinak, viszont a férfinak egyrészt külsőleg ugye vonzónak kell lennie, ezen kívül az egzisztenciát meg az élet minden gondját a férfinak kell állnia, megoldania cserébe, hogy egy nő vele legyen. És még így is nagy "kiváltság" az, hogy valakinek barátnője van, és így is baromi nehéz bármilyen nőt is találni, úgy hogy a férfinak az elvárásai abszolut 0-ák, a nők elvárásai viszont a csillagos ég, gyakorlatilag akkorák amennyit nem szégyellnek.


Van még olyan nő, akinek olyan az értékrendje, hogy ő is boldoggá szeretne tenni egy férfit, pozitívan hozzájárulni az életéhez, nem csak az elvárásaival jön? Ha igen, hol lehet ilyenekkel megismerkedni?


2016. nov. 24. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Egyrészt a nők elvárásait nem szabad komolyan venni, mert ők maguk sem tudják, hogy pontosan mit akarnak, ez csak egy elképzelt valami. Viszont pont hogy ez a baj, hogy a legtöbb férfinak semmi elvárása nincs a nőkkel szemben, és ezzel el is ássák magukat. Pont hogy az a lényeg, hogy neked, mint férfinak, legyenek elvárásai, te nem jössz össze akármilyen jött ment cicababával, hanem csak olyannal, aki a TE értékrendednek megfelel. És az a lányoknak is imponál, hogy neked vannak elképzeléseid, és nem aláveted magad neki, és neki akarsz megfelelni.


Viszont sajnos ez igaz, hogy egyre több a pénzéhes nő, akik már ne a valódi szerelmet keresik, hanem csak egy eltartót, egy anyagit támogatót, aki majd elviszi utazgatni, meg majd a gyerekeinek stabil hátteret biztosít. (Persze itt szex már nincs..)


De persze azért szerencsére akadnak normális nők is, csak nehéz megtalálni őket, főleg egy olyant, akivel passzolnának a személyiségek, meg az életstílus is.

2016. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Én pontosan tudom, hogy mit akarok, és miért, ezért nem jövök össze egy jöttment akárkivel. És még mielőtt azt gondolná bárki is, hogy túl magasan hordom az orrom, a saját szintemen gondolkodom, hozzám illő társat szeretnék, és nem születtem nyúlnak, hogy bárkivel összepasszolnék. Már kitárgyaltam párszor itteni pasifelhasználókkal is, hogy hozzám mérten semmi baj nincs az elvárásaimmal. Más kérdés, hogy aki ezt nem tudja megugrani, az nincs is az én szintemen, és így nem is működne ilyen esetben egy párkapcsolat.

Neked se legyen jó akárki, hiszen csak úgy lutrira választani olyan, mint az orosz rulett.

2016. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, mik az elvárásaid a te szinteden? Kíváncsi lettem. :)
2016. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nem mondod :D ***** válasza:
72%

Drága lelkem(kérdező), vedd már a fáradtságot és olvasd el újra, amit kiírtál...nézd meg a stílust. És azt is, hogy folyton általánosítgatsz :) Én egy kib.aszottul korrekt csaj vagyok normális elvárásokkal, de nem állnék le olyasvalakivel, aki egy szinten emleget minden pénzéhes ri.banccal, csak mert ugyanolyan neműek vagyunk!

25/L ja és ide írom azt is, hogy N, mert meg lettem szólítva, hogy hogyaf.aszba képzelem magam lánynak 25 évesen!

2016. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos tényleg megnőttek az elvárások mindkét nem részéről. És egyre magasabbak az elvárások. Lehetőleg a nő épp a magazinból lépjen ki. Tehát legyen tökéletes. Stb.


De igen, vannak még olyan nők, akik szeretnék boldoggá tenni a párjukat!!

2016. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan ugyanezt az agyatlan sallangot mantrázzák a rad. feminácik is, csak ott a nők az áldozatok. (Vágod: szegény nő nem tudja, hogy a csábításhoz sminkeljen, vagy ne, mert ha sminkel, akkor "műnő" lesz, ráadásul rohadt drága a smink, de ha nem sminkel, akkor rá mondják, hogy elhanyagolja a külsejét. Az elnyomott nő nem tudja, hogy mikor feküdjön le a férfival, mert rbanc, ha gyorsan odaadja magát, és csak játszik a pasival, ha túl sokáig vár. A nő ne menjen már el minden jött-menttel randizgatni, viszont beképzelt pitsa, ha visszautasítja a férfiakat. És ha összejön a kapcsolat? Az esetek 99%ában ez lesz a felállás: a nő végzi a házimunkát, a pasi meg "besegít" és ezért a segítségért is össze kell tenned a kezed háládban. Oh, és a férfié kell legyen az utolsó szó a döntéshozásokban.)


Tanulság: bárki tud így p i csogni, szóval szedjük össze magunkat...

2016. nov. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Kiváltság, hogy valakinek barátnője legyen? LOL :D Ezt már hallottam párszor, de hol éltek?? :D Elég sok embert ismerek, nálam fiatalabbakat, idősebbeket, szegényebbeket, gazdagabbakat, egyetemistákat/diplomásokat, szakmunkásokat, nagyvárosban lakókat, faluban élőket, stb, szóval elég széles rétegből EGY darab pasit ismerek, akinek soha nem volt még barátnője, és szűz 20 fölött, de ő közölte mindenkivel, hogy neki vannak fontosabb dolgai is, mint a nők, nem igazán érdekli őt az ilyesmi, a haveri társaság szerint egyszerűen aszexuális.


Mellesleg meg is lehetne fordítani a dolgot: a nőknek csak annyi elvárásuk van, hogy a pasi ne legyen nagyon extrém módon sovány vagy kövér, legyen ápolt, legyen nagyjából jó fej, lehessen vele beszélgetni, legyen nagyjából megbízható, ne legyen ordas nagy tahó, és tudja eltartani magát valamilyen szinten. Nagy elvárások? Nem hiszem. Ezzel szemben a pasik elvárásai az egekben! A csaj legyen vékony és sportos, de azért legyen feneke meg melle, amit lehet markolászni.. A vékonyság mellett természetesen egyen jóízűen, ne salátán éljen, és az igényes külső ellenére ne fordítson sok pénzt és időt a külsejére. Ha már külső: sminkeljen, mert különben igénytelen, de ne nagyon, mert akkor meg mű. Gondolom említenem se kell, hogy egy nő soha ne izzadjon/böfögjön/fingjon/sz.rjon, mert hát az nem nőies. Belsőre legyen nyitott és kezdeményező, de inkább mégse, mert akkor könnyűvérű. Az ágyban legyen szenvedélyes és vad, de természetesen mindezt úgy, hogy szűz, vagy max 2-3 partnere volt előzőleg. Ne menstruáljon. Legyen MINDIG totálisan szőrtelen mindenhol (kivéve haj, szemöldök, szempilla), legyen mindig frissen mosott haja, öltözzön csinosan, de ne túlzottan, mert akkor ribi. Belsőre legyen támogató és kedves és szerető, de inkább legyen határozott és picit makacs, mert hát ugye ne legyen alázatos. (Azért a házimunkát csinálja 80%-ban egyedül.) Érdekeljék a "pasis" dolgok (foci, autók, videojátékok, stb), de minimum viselje el ezeket, cserébe nehogy 2 szót szóljon csajos dolgokról, mert az unalmas... de nyilván azért legyen nőies.

Stb stb stb, a lényeg azt hiszem érthető. Nem kell nekem esni, hogy nincs így, mert tisztában vagyok vele, hogy azért az átlag férfi nem ilyen komplett listával áll elő párkereséskor, csak meg akartam mutatni, hogy bárki tud általánosítani, és a saját nemét kihozni a nehezebb helyzetben levőnek, és sajnáltatni magát. Na, az átlag nő ugyanolyan marhaságnak látja az általatok felhozott "Nők magas elvárásai" című sirámot, mint te ezeket, amiket ide írtam most, mert ez ugyanolyan szűk réteg irreális elvárásai alapján összeollózott marhaság, ami NEM az átlagember elvárásait mutatja meg, csak elég extrém ahhoz, hogy jó vitát lehessen vele gerjeszteni, lehessen egy jót általánosítani, és felháborodást kelteni.


Kérdező, onnantól kezdve, hogy az összes nőt kb egy kalap alá veszel, és mindnek beszólsz egy viszonylag szűk réteg viselkedése miatt, szerintem ne várd, hogy értelmes lány szóba álljon veled...

Én pontosan olyan vagyok, amilyet írtál, számomra a párom a társam, bármit megadnék, hogy támogathassam és boldoggá tehessem, cserébe ő is ugyanígy áll hozzám, nem úgy, hogy biztos én is a sokadik ribi vagyok, aki csak lehúzni akarja, SŐT, nem csak rólam nem gondol ilyeneket, hanem úgy általában eljutott odáig agyban, hogy nem a nemük alapján ítéli meg az embereket, hanem a személyiségük alapján. Nem szereti a pénzéhes nőket, de tisztában van azzal, hogy nem attól pénzéhes valaki, hogy nő. :)

2016. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Én valami fura átmenet lehetek a te sztereotíp nőképed és az ideál között. Nekem fontos az együttműködés egy kapcsolatban mert ha valamilyen módon kiszolgálói viszonnyá válik (legyen az a női szerepekben a tipikus csak a nő főz mos takarít nevel gyereket stb vagy a férfi kereső szerepe) akkor az már nem párkapcsolat. Csak olyan emberrel tudok párkapcsolatot elképzelni (szerencsére találtam ilyet) aki minden téren egyenjogúnak tart és el is várja hogy én is ugyan ezt tegyem. Ha ő hajlandó besegíteni a takarításba én zokszó nélkül cipelek szekrényt. És ugyan ez jellemző a pénzügyi vagy érzelmi kérdésekre is. Ha nincs meg az adok kapok egy kapcsolatban és nincs egyensúlyban annak jó vége nem lehet. Viszont igenis elvárom egy férfitól hogy keressen annyit hogy egyrészt eltartsa magát másrészt az én leendő fizetésemmel együtt egy kiegyensúlyozott középátlag életmódot tudjunk megütni autóval vagy autókkal házzal és akár két gyerekkel is a későbbiekben. Nem várom el sőt nem is igazán szeretem hogy a férfi fizessen többnyire felezünk vagy egyszer én hívom meg egyszer ő engem és ki nem állhatom az ajándékokat főleg a drágákat.

Ami meg a MAI nőket illeti... ettől a hajam az égnek áll. A RÉGI nőket ugyanis csak pénzügyi szempontból házasították. Le volt tojva hogy szerelmes e az illetőbe vagy egyáltalán tetszenek e egymásnak ha a pasi vagy rosszabb esetben a két család úgy döntött gazdaságos a házasság hát összeházasodott az ifjú pár. Akadjunk már le a mai nőkről mert régen is ugyan így ment csak a párnak kevesebb volt a beleszólása.

Amit meg az egyik hozzászóló írt azzal egyet tudok érteni. Kell hogy egy férfinak legyenek elvárásai (ahogy kell hogy a nőknek is legyenek) mert valakit akinek mindenki és minden jó szerintem csak olyan ember tud elviselni akinek célja hogy irányítson valakit vagy egyszerűen nem talál normális férfit és beéri egy akarat nélküli szolgával is. Persze ezek szigorúan a saját gondolataim nem tartom őket örök érvényűnek és mindenkire vonatkozónak.

2016. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
A #11-es válaszoló, gyakorlatilag mindent leírt, amit a legtöbb férfi elvár egy nőtől! Tisztelet a kivételnek!
2016. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!