Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor nektek kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nektek kapcsolatotok lett, tudatosan, "görcsösen" kerestétek a szerelmet, vagy mindig derült égből, váratlanul jött?

Figyelt kérdés

Azt mondják, aki tudatosan próbál rálelni a szerelemre, az nem jár sikerrel. Viszont ha nem számítunk rá, bármikor kopogtathat az ajtónkon.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez nálatok hogy szokott lenni? A kapcsolataitok hogy alakulnak ki? Tudatos keresgélés eredményeként vagy egyszer csak jön a semmiből, mindent felforgatva?



2018. jan. 9. 09:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Én, kerestem, pincében, padláson, kilátó tetején, de sehol nem találtam. Egyszer csak úgy, ott volt előttem, egy ócska villamos megállóban. Éltemben, ez az egy ami szerelem. Előtte lévő kapcsolataim, csak azért voltak, legyen kéznél mindig odaadó punci.
2018. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsónál : 1 évig nem érdekelt,rá se néztem,nem beszéltünk,aztán hirtelen bekattant valami :)
2018. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem pedig mindkettõre volt példa. De ezért nem ajánlott a rágörcsölés. Szerintem tudatosan is rá lehet lelni, DE görcsölni nem ér.
2018. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Amikor kerestem sokkal nehezebb ment minden, amikor " elengedtem" a kérdést és csak éltem az életem, akkor sokkal egyszerűbb volt, és persze általában egyszerre több lehetőséget is dobott az a nagy forgatókönyvíró...
2018. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Mindig amikor felhatalmazás a tudatos keresgéléssel.

31/f

2018. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fantáziáltam csak róla, de nem kerestem. Csak ilyenekről álmodoztam, hogy mit csinálnánk együtt, milyen lennék én párkapcsolatban... Vágytam rá, ee mindig csak majd, majd, még nem állok készen a keresgélésre, még nincs időm, még kell fogynom, még ez meg az... Aztán a semmiből betoppant az életembe egy olyan személy (egy ismerősöm volt osztálytása), aki egyszerűen minden addigi elképzelésem megvalósítására alkalmas volt.:)) Aztán minden addigi tervezgetésem és felkészülésem borult, de ez így volt jó.:)
2018. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú és szörnyű kapcsolat után úgy döntöttem, hogy ideje egy hosszabb szünetnek, megvalósítok pár szingli elképzelést, építem az életem, hogy majd a leendő párom egy épkézláb életszakaszomban ismerjen meg, és úgy alapvetően teljesen ráhangolódtam arra, hogy én 1-2 évig csak a macskámat fogom ölelgetni.


Aztán az élet közbe szólt és ledobta elém a férjem. :)

2018. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig véletlen jött, soha nem kerestem.
2018. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kerestem, mindig a semmiből jött, véletlenül ismertem meg minden páromat, és még maga az ismerkedés se volt soha "erőltetett", mindig lazán ismerkedtünk meg, haverokként, aztán idővel több lett.
2018. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerestem soha, mindig akadt szimpatikus es normalis srac a kozelemben, akivel kapcsolatom lett. A lanyok korul altalaban vannak fiuk, ha nem is normalis eppen egyik se, elobb-utobb akad olyan is.
2018. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!