Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létesítenétek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenétek kapcsolatot vegán emberrel?

Figyelt kérdés
Zavarna együttéléskor az életmódja, sajátos étkezési szokásai egy ilyen embernek? Lehetne ez szakítási ok? Vagy eleve ismerkedéskor fel kéne hozni?

2018. jan. 10. 09:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
57%
Engem motiválna, hogy egészségesebben éljek, tehát önmagában nekem ez inkább pozitív, mint negatív. Nem ezen múlik
2018. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Nálam biztosan a tolerálható dolgok körébe tartozik.
2018. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%

Egy feltétellel. Ne akarjon engem is rávenni. A párom nem vegán, de nagyon eltérő az ízlésünk. Mind ketten azt eszünk, amit szeretünk, jól esik.

Talán, gyereknevelésnél lehet belőle nézeteltérés.

2018. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
32%
Hidd el, UFOként néznek ránk, vegákra/vegánokra. 😳
2018. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Exem vegan volt, engem nem érdekelt, csak tök más dolgokat ettünk. Én nem szóltam az ő étrendjébe, ő meg az enyémbe. Tök más miatt szakítottunk, a kajának ehhez nem volt köze.
2018. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

A párom vegán. Soha egy rossz szót nem szólunk arra, hogy a másikunk mit eszik. Oké, egy ideje növényi tejjel iszom a reggeli kávémat. Viszont ugyanúgy eszem mindent, mint eddig.

Számomra az első közös kajálásnál derült ki, hogy vegán. Kicsit szkeptikusan álltam hozzá, de nem próbált téríteni, hogy én is vegán legyek.

Nem nyüstölöm, hogy egyen húst és ő nem nyüstöl, hogy legyek vegán. Ennyi a dolog titka.

2018. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Szektás vérvegán, vagy csak egyszerűen nem eszik állati eredetűt? Ha az előbbi, akkor nyilván kizárva. Ne szóljon bele abba, hogy mit eszek, ne mocskos dögevőzzön...stb. Ha az utóbbi, akkor nincs semmi gond, nem kizáró ok.
2018. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%

Miért zavarna? Mindenki azt eszik, amit akar.

Rákérdeznék, hogy mit gondol a dologról, ha lenne gyereke, neki vegán, vagy "normál" étrendet képzel el.

2018. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
43%

A vegansag nem akadaly,mert en meg paleozok meg a husok kozul egyedul halat eszem. Mindent nyersen.

Ha nem szol bele az etrendembe es bejon,akkor jjohet.

N

2018. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!