Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létesítenétek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenétek kapcsolatot vegán emberrel?

Figyelt kérdés
Zavarna együttéléskor az életmódja, sajátos étkezési szokásai egy ilyen embernek? Lehetne ez szakítási ok? Vagy eleve ismerkedéskor fel kéne hozni?

2018. jan. 10. 09:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
19%
Csak ha én is vegán lennék.
2018. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Pl. főzésnél ugye külön kéne neki főzni, gyereknevelésnél is okozhat gondokat az eltérő felfogás az étkezésről, ilyenekre gondoltam.
2018. jan. 10. 10:47
 13/45 anonim ***** válasza:
71%

#12

Mindenki főz magának amit akar.

Gyereket meg előre kell tisztázni, nem akkor, mikor már megszületett.

2018. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
29%

"Pl. főzésnél ugye külön kéne neki főzni, gyereknevelésnél is okozhat gondokat az eltérő felfogás az étkezésről, ilyenekre gondoltam."


Arra nem is gondoltál, hogy esetleg magadra főzz? Egyébként meg nem "kéne", ez nem kötelező, mint a csekkbefizetés.

2018. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
7%
Engem jobban zavarnak a válogatós, finnyás emberek. Mégis összehozott a sora egy ilyen istencsapásával, de nagyon türelmes ember vagyok...
2018. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
43%
Főzésnél ez nagy probléma, de még önmagában ez nem kizáró ok, ha minden más rendben van. A kérdés mit gondol a gyerek kajálásáról. Utánanéztem ennek a vegerianizmusnak, az róla a tudományos vélemény, hogy teljesen rendben van, HA - és ez egy nagy HA - egy csomó bonyolult szabályt betartanak. Lehet úgy kombinálni az ételeket hogy minden szükséges tápanyag, ami a tudomány mai állása szerint szükséges a hosszútávú egészséghez, összességében meglegyen. De én még nem láttam sosem, hogy vegán ezt betartotta volna, vagy akárcsak fogalma lett volna. Ha az illető ember közös gyerekünket mindenevőnek neveli, vagy ismeri is betartja ezeket a bonyolult szabályokat akkor benne lennék egy kapcsolatban.
2018. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem akar áttéríteni és kölcsönösen elfogadjuk, hogy mindenkinek saját véleménye van a kérdésről, akkor igen.


Viszont gyereket semmiképpen nem nevelnék vegának. A gyereket hagyományosan kell etetni, aztán ha elég esze és belátása lesz, majd ő eldönti, hogy akar-e húst enni vagy sem.

2018. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet én is kipróbálnám.
2018. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
37%

Nem a szokásai zavarnak, hanem az, ahogy általában viselkednek, vélekednek. A sport és az allergiám miatt én is speciális étrenden vagyok, ezt van, aki elfogadja, van, aki nem. Viszont nem akarok senkit megtéríteni, nem nézek le senkit, nem ez az első dolog, amit a bemutatkozásomban közlök és nem posztolok agybeteg videókat meg képeket FB-n. Mindenkinek joga van azt enni, amit akar és úgy vélekedni, ahogy akar. De ezt hagyja meg a másiknak ítélkezés nélkül.


Ha ezt teljesíti, felőlem lehet vegán. És persze ha a háziállataink és majd a gyermekünk étkezésébe nem kever bele nem biológiailag megalapozott elveket, ugyanis azt nem fogom senkinek hagyni, hogy a fiam/lányom ne ehessen megfelelő minőségű ételt (beleértve az állati fehérjét) az ő fszsága miatt.

2018. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Hát, mivel én lennék a barátnője/felesége, illene nekem főzni rá, nem? Amúgy persze, főzhet a férfi is magának, csak hát nagy általánosságban nem ez történik, és ilyenkor nekem kellene kétfélét csinálnom.


A ráerőltetéstől azért tartanék, nehogy idővel besokalljon a párom, hogy én nem azt eszem, amit ő, és mennyivel jobb stb.. Láttam már, milyenek egyesek.

2018. jan. 10. 12:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!