Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vega/vegán teista lány? 20 körül

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TriGhost kérdése:

Vega/vegán teista lány? 20 körül

Figyelt kérdés

Van rá valami esély vajon, hogy valaha is fogok találni egy olyan párt, aki szigorúan vegetáriánus, esetleg Vegán, illetve tudja, hogy van Isten, azonban a szexuális élettől sem retten meg?

Az igényeimből nem vagyok hajlandó alábbadni, viszont úgy érzem igencsak nehéz dolgom van..

20/F - Válaszokat privátban is várom



2016. júl. 30. 22:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Ha ilyen nemengedekazelveimből módon állsz hozzá, akkor tényleg nem lesz egyszerű. Igen, ezek fontos dolgok, de hidd el, amint engedsz a görcseidből, lesz valaki. ;) Hajrá! :)
2016. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Vannak ilyenek, de nem sok. Speciel én nem kezdenék vegán csajjal, de sima vegetáriánussal. Azonban vannak ízlések és pofonok, tehát meg tudom érteni a helyzeted. Viszont engedj, mert ez így nem egyszerű.
2016. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem szereted a pörköltöt?

Végülis azért lett "teremtve", hogy elfogyasszuk :D


Miért nem lenne jó egy húsevő keresztény? Nehogy már az legyen az akadálya, hogy mást eszik.


Vajon Jézus mit szól ehhez?

2016. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nincs nehèz dolgod, csak egy kis szerencse kell. :D Rám speciel minden igaz, amit leírtál. :)

21/N

2016. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Lol. :DDD


Egyébként én is hiszek I-tenbe és aligha eszek húst (nem vagyok vegán/vegetáriánus szimplán nem jutok kóser húshoz ,ezért csak halat eszek). De fiú vagyok. :DDD

2016. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Miért baj az, ha eszik húst?

Van egy hölgy ismerősöm, aki állatmenhelyet üzemeltet, és szigorúan nem eszik állati eredetű ételeket.

Síkítozni szokott amikor a férje pörköltes szájjal kergeti, hogy megcsókolja :D

Nem értem, ha te nem eszel húst, miért lenne kizáró ok, ha a párod igen...

2016. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amik a kérdésre jöttek.
2016. aug. 3. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Kettőt is ismerek.
2016. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Már előre sajnálom a gyereketeket, akire majd ráerőszakoljátok a tápanyaghiányos étkezést és a vallást, ezért egy fejletlen, nyüzüge, bárgyú szerencsétlen lesz
2016. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez a válasz nem reveláns a kérdéssel kapcsolatban.

Arról nem is beszélve, hogy a húsevéstől lesz valaki "bárgyú szeretcsétlen".

Nyüzüge meg sok olyan ember van azok között éppúgy akik esznek húst, mint azok között akik nem.

Valamint a gladiátorok egytől egyik vegetáriánusok voltak. Tehát ebben a kijelentésedben, miszerint "nyüzüge" lesz valaki attól, hogy "ráerőszakolják valakire a tápanyaghiányos étkezést" semmi ráció nincsen kedves válaszoló.

[link]

2016. dec. 16. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!