Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban csajok/nők! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban csajok/nők! A kisfiús alkatú pasik, miként tudnák elérni, hogy férfiasak legyenek a nők szemében?

Figyelt kérdés

Kisfiús alkat alatt most nem elsősorban alacsony alkatot értek, hanem azt amikor a srácnak emellett keskenyebb válla/vékonyabb ujjai/kisebb feje (vékony állkapcsa) vagy keskenyebb csípőcsontja van, mint a csajnak. Szóval a tipikus genetikailag nyikhaj fickó. Gondolom senki nem vonja kétségbe, hogy ezeken a genetikailag adottságokon (csontra nem lehet gyúrni) nem lehet változtatni, márpedig ezek mégis nagyban meghatározzák a férfiasságot élén a magassággal, a széles vállakkal és a férfias kézfejekkel. Márpedig egy olyan világban, amelyben manapság a férfi ideált a Joe Manganiello és Chris-Hemsworth kaliberű férfiak testesítik meg...

[link]

[link]

...elég nehéz egy általam leírt tulajdonságokkal rendelkező "férfinak" érvényesülnie a társkeresés kapitalista piacán különösen annak fényében, hogy manapság a férfiak "alapanyaga" elég jó. Ez alatt azt értem, hogy a pasik nagy részének meglenne az alaptestalkat (vagy inkább alapcsontozat), hogy vonzó pasivá váljanak, de sokszor az akarat hiányzik (kondi, étrend, edzés). Azonban már ez is változó tendenciát mutat, mert egyre több férfi eszmél rá, hogy elég csak lejárni kondizni és az adottságaik révén egyből vonzó pasi fog válni belőlük. Viszont vannak a hozzám hasonló srácok, akiknek még az alapanyag sem áll rendelkezésre. Na nekik mit tudnátok tanácsolni annak érdekében, hogy a társkeresés ne legyen számukra reménytelen kínlódás és megtalálják a számításaikat?



2018. jan. 10. 15:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
49%

Menj el edzeni,heti 4-5 edzés plusz adok egy étrendet:

1. 100g zabpehely,dupla adag fehérje turmix

2. 1 óra múlva: 150g csirkemell vagy marhahús(én ezt preferálom) 100g édesburgonyával vagy rizzsel(édesburgonya nagyon csúszik k...va finom csak kevés benne a CH)

3. 3 óra múlva 150g csirkemell vagy marhahús 100g rizzsel vagy édesburgonya.

4. 2 óra múlva dupla adag tömegnövelő turmix

5. 1 óra múlva 150g csirkemell vagy marhahús esetleg hal szintén rizzsel vagy édesburgonyával

6. Edzés utáni dupla adag fehérje turmix

7. 1 óra múlva zabpehely dupla adag fehérje turmixxal

8. 1 óra múlva 150g csirkemell,marhahús,hal 100g rizzsel vagy édesburgonyával

9. lefekvés előtt 250g túró(ízesítésnek amit szeretnél) vagy 1 adag tömegnövelő 1 adag kazeinnel.


Heti 4-5 osztott testes edzést csinálj,pl:

1. Mell nap:

1. Fekvenyomás: 15,12,12,10,8,6

2. 45 fokos nyomás: 15,12,12,10,8,6

3. tárogatás: 15,15,15,12,10

4. keresztcsiga: 15,15,15,15


2. Váll nap:

1. Vállnyomás egykezessel vagy kétkezessel: 15,15,12,10,8

2. oldalemelés: 15,15,15,15

3. állig húzás: 15,15,12,10,8

4. hátsó váll ülve: 15,15,12,10,8

5. Vállvonogatás: 4*20


3. Hát nap:

1. Mellhez húzás szélesen: 15,15,12,10,8

2. szűk evezés: 15,12,12,10,8,6

3. merev karos lehúzás kötéllel vagy merev ruddal: 15,15,12,10,8

4. fűrészelés: 15,12,12,10,8,6


4. Láb nap:

1. guggolás: 15,15,12,12,10,8

2. combfeszítő: 15,15,15,15,10

3. kitörés: 3*15 lépés súllyal(előbb rúddal)

4. combhúzó: 15,15,12,12,10,8

5. Vádli: 5*15 vagy 5*20 később 5*25


5. Kar nap:

1. Állva bicepsz egyenes rúddal vagy francia rúddal: 15,15,15,15,12

2. Váltott karú bicepsz egykezessel: 15,15,15,15,12

3. Csigán letolás tricepszre: 15,15,15,15,12

4. csigán köteles letolás: 15,15,15,15,12


Mindennap hasazhatsz,de elég két naponta eleinte 4*15 aztán 5*15 később 5*25 és emelni szépen.


Ezt próbáld ki,kizárt ne fejlődj.

2018. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
36%

"A férfiasság nem alkat kérdése, az alkat inkább csak egy fizikai kifejezőeszköze ennek, egy képi reprezentációja. A férfiasság viselkedés, vélekedés és megjelenés hármasa, pont úgy, ahogy a nőiesség. Ebben a test csak egy kiegészítő, egy eszköz önmagad bemutatására."



ezt kivel akarod elhitetni?

2018. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
41%

Férfiasság = alkat + viselkedés + belső játék + ambíciózusság + öltözködés + erős + dominancia(irányítás képessége) + karrierépítési képesség(megfelelő szakma elsajátítása)


Alkat kérdése IS,dehogynem,nem szabad áltatni senkit.

Arra kell gondolni,ha megnézitek Lazar Angelovt FB profilját meg izmos pasikét nézzétek meg hány nő lájkolja meg küld smilekat,szívet.

Hány izmos kisportolt férfi panaszkodik,hogy nem kell a nőknek?

2018. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Pl. Al Pacino vagy Jim Morrison sem egy kigyúrt állat (előbbi még alacsony is), mégsem hiszem, hogy lett volna valaha gondjuk a nőkkel (mármint azelőtt, hogy sztárok lettek volna, mielőtt valaki a pénzzel és hírnévvel jönne).
2018. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Okés utolsó de,ők másban kompenzáltak,énekesi,színészi karrier.


De ha megnézzel egy kisportolt srácot nem dobják a nők ki az ágyukból.

2018. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Szinte gondoltam, hogy a szokásos "napi rinya" kommentek ismét meg fognak jelenni. Erről mindig Marie Anotinette idézete jut eszembe: "Ha a szegényeknek nem telik kenyérre, akkor egyenek kalácsot"

Gondolom ti is tökéletesen képben vagytok a helyzetemmel.


#11: Megfogadom a tanácsodat, ha kifizeted ennek a havi sok tízezres költségét illetve tanulsz helyettem és mondjuk lediplomázol 2 év múlva. Gondolom te is egy tipikus otthonról dolgozó IT-s fa**gyerek vagy, akinek tengernyi a szabadideje és úgy alakítja magának a filofaxát, ahogy akarja. Magas lóról könnyű osztani az észt.

2018. jan. 10. 17:18
 17/32 anonim ***** válasza:

,,#11: Megfogadom a tanácsodat, ha kifizeted ennek a havi sok tízezres költségét illetve tanulsz helyettem és mondjuk lediplomázol 2 év múlva. Gondolom te is egy tipikus otthonról dolgozó IT-s fa**gyerek vagy, akinek tengernyi a szabadideje és úgy alakítja magának a filofaxát, ahogy akarja. Magas lóról könnyű osztani az észt."


Kifogás kérdező,miért nem mész el dolgozni suli mellett?

Gondolod gyakorlat nélkül majd diplomával kapkodnak érted?

Tévedsz.


Én programtervező informatikus BSc mellett full timeba dolgoztam mindig is.

Csúsztam és?

Munkáltató kb. 1 percben rákérdez elmondom miért most fogok diplomázni de ott ketyeg 8 év gyakorlat.


Igen IT-s vagyok,miért nem tanultál te is ennek?

Sok munkám van nekem ebben,meg az edzésben is.

Full time meló,egyetem mellett heti 5 edzést toltam most egyetem kilőve csak meló van,és nem rinyáltam hanem megoldottam.

El kell MENNI DOLGOZNI szépen,és lesz zséd ezekre a dolgokra.

Kifogásokat a legkönnyebb gyártani ezért se lesz nőd,mert egy nőnek igazi férfi kell aki megoldja a problémákat nem kifogásokat gyárt.

Belsőleg is fejlődnöd kell nagyon.

2018. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
19%

"Megfogadom a tanácsodat, ha kifizeted ennek a havi sok tízezres költségét..."


magyarázhatod nekik...

2018. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

EL MEGY DOLDOZNI szépen 40 órába és lesz pénz voilá.

Ennyi.

2018. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Edzeni otthon is lehet egy bizonyos szintig, kajára meg amúgy is költesz most is, max. kicsivel többet szánsz rá és máshonnan vonsz el ehhez forrásokat.
2018. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!