Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban csajok/nők! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban csajok/nők! A kisfiús alkatú pasik, miként tudnák elérni, hogy férfiasak legyenek a nők szemében?

Figyelt kérdés

Kisfiús alkat alatt most nem elsősorban alacsony alkatot értek, hanem azt amikor a srácnak emellett keskenyebb válla/vékonyabb ujjai/kisebb feje (vékony állkapcsa) vagy keskenyebb csípőcsontja van, mint a csajnak. Szóval a tipikus genetikailag nyikhaj fickó. Gondolom senki nem vonja kétségbe, hogy ezeken a genetikailag adottságokon (csontra nem lehet gyúrni) nem lehet változtatni, márpedig ezek mégis nagyban meghatározzák a férfiasságot élén a magassággal, a széles vállakkal és a férfias kézfejekkel. Márpedig egy olyan világban, amelyben manapság a férfi ideált a Joe Manganiello és Chris-Hemsworth kaliberű férfiak testesítik meg...

[link]

[link]

...elég nehéz egy általam leírt tulajdonságokkal rendelkező "férfinak" érvényesülnie a társkeresés kapitalista piacán különösen annak fényében, hogy manapság a férfiak "alapanyaga" elég jó. Ez alatt azt értem, hogy a pasik nagy részének meglenne az alaptestalkat (vagy inkább alapcsontozat), hogy vonzó pasivá váljanak, de sokszor az akarat hiányzik (kondi, étrend, edzés). Azonban már ez is változó tendenciát mutat, mert egyre több férfi eszmél rá, hogy elég csak lejárni kondizni és az adottságaik révén egyből vonzó pasi fog válni belőlük. Viszont vannak a hozzám hasonló srácok, akiknek még az alapanyag sem áll rendelkezésre. Na nekik mit tudnátok tanácsolni annak érdekében, hogy a társkeresés ne legyen számukra reménytelen kínlódás és megtalálják a számításaikat?



2018. jan. 10. 15:30
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#17: "Kifogás kérdező,miért nem mész el dolgozni suli mellett?

Gondolod gyakorlat nélkül majd diplomával kapkodnak érted?"


Jelenleg is dolgozok napi min. 6 órában, hogy a szüleimet is próbáljam segíteni.


"Igen IT-s vagyok,miért nem tanultál te is ennek?"

Én is ennek tanulok.


Elég pökhendi egy stílusod van, de nem is folytatom a vitatkozást, mert teljesen más az életünk és gőzöd sincs róla, hogy a kis mézesmázas idealista környezeteden kívül mi más van még a világban amelyet ha a saját bőrödön megtapasztalnál, akkor te is átértékelnéd a dolgokat.

2018. jan. 10. 17:32
 22/32 anonim ***** válasza:

,,kis mézesmázas idealista környezeteden kívül mi más van még a világban amelyet ha a saját bőrödön megtapasztalnál, akkor te is átértékelnéd a dolgokat."


Pontosan mire célzol?

Mit kellene megtapasztalnom?


Én is dolgoztam suli mellett 8+ órában.Aludni,az mi?Eszik vagy isszák?

Kb. ilyen szinten toltam.

Nem tudom mi a pökhendi,én leírtam neked egy segítséget és egyből te támadtál,hogy It-s f..za csávó vagyok,igen az de tettem és teszek is érte feláldozom a magánéletemet is a fejlődésért.

2018. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Na, megint összegyűlt egy kérdés alatt a sok cselekvésképtelen nyomorék retek, hogy egymást vigasztalják és elutasítsanak minden kicsivel több erőt igénylő megoldást.


Szánalmasak vagytok.

2018. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése.Kisfiús alkatról is linkelhetnél, hogy pontosan mire gondolsz, de pl nekem a nagydarab pasik nem jönnek be.Nem baj, ha nem sokkal magasabb nálam, az sem ha vékony, sőt, jobban kedvelem a karcsú férfiakat.Csak punnyadt ne legyen.
2018. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Azért egy kis edzés ártani nem fog. Attól még hogy a genetikád nem a legjobb valóban nem lesz olyan tested mint a fent említett pasiknak, de rengeteget lehet edzéssel javítani. A lényeg pedig amúgy is az kéne hogy legyen hogy magadból kihozd a maximumot.

2018. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
#25: Tök jó, hogy belinkelted ezt a két képet csak éppen nem vetted észre, hogy ez a 2 srác az évek során közben egy serdülőkoron ment keresztül. Elég csak a második képet megnézni. Tejfelképű nyikhajból egy sármos jóképű pasi. Edzés nélkül is ki alakult volna egy natúr férfias alkat, max nem ennyire izmosan, hanem "csak" egy szálkás sportos alkat képében. Itt annyi a gond, hogy nekem az arcom és az alkatom is ugyanolyan huszonévesen mint volt 14 évesen. Nevetségesek ezek a before-after képek, amelyeknek a 90%-a a kamaszkor éveit foglalja keretbe és az orbitális nagy változást ráfogják az edzésre. LOL :D
2018. jan. 10. 21:23
 27/32 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ahha értem, szóval egy cselekvésképtelen lusta tetű vagy, akinek mindenre lesz egy újabb érve, csakhogy igaza legyen, hogy ő aztán nem tehet arról, hogy egy hatalmas nyomorék. Kérlek, mesélj még.

2018. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
#27: Na, ezek már hitelesebbek.
2018. jan. 10. 21:56
 29/32 anonim ***** válasza:

25 vagyok

Oké, akkor bocsánat nem akartalak kiakasztani pár példával, arra, hogy az edzéssel igenis lehet változtatni. Mint mondtam attól még, hogy valakinek szar a genetikája sporttal nagyon sokat LEHET javítani. Mert azért azt te sem gondolatod komolyan, hogy ezeknél a srácoknál ezt a változást csak a pubertás okozta és nincs benne kőkemény munka.....

2018. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
van benne munka, de akinek tré a feje, az beharapta.
2018. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!